Oferta pracy
Operator suwnicy
Ninove
Opcja umowy stałej

14.00 - 16.00 / godzinę
27/6/2024
East Flanders
Budownictwo
Dzień

378592

Oferujemy

Będą Państwo zatrudnieni w dynamicznym i rozwijającym się środowisku i będą mieli możliwość budowania swojej kariery z nieskończonymi możliwościami.

Nasz partner oferuje każdemu pracownikowi poczucie domu, miejsce, w którym każdy jest dumny ze swoich osiągnięć i cieszy się swoją pracą.

Jako pracodawca cenią sobie dobre samopoczucie swoich pracowników, a Państwa rozwój i rozwój osobisty są uważane za priorytet. Będą Państwo mieli do wyboru pracę z wieloma możliwościami kariery, w ramach której otrzymają Państwo liczne szkolenia i wsparcie.

Opis stanowiska

Na wolne stanowisko operatora suwnicy poszukujemy osoby, która zostanie oddelegowana do produkcji prefabrykatów betonowych.

Państwa obowiązki będą obejmować następujące zadania

  • bycie odpowiedzialnym za szalowanie i rozbieranie metalowych szalunków;

  • pomoc przy wylewaniu belek, w tym celu będą Państwo obsługiwać automatyczny kanał wylewowy za pomocą suwnicy;

  • ładowanie ładunków za pomocą suwnicy;

  • konserwacja zsypów.

Na wolne stanowisko operatora suwnicy poszukujemy osoby, która pasuje do następującego profilu:

  • może Pan/Pani samodzielnie podróżować do Ninove;

  • doświadczenie w prowadzeniu suwnicy jest wymagane; posiadanie certyfikatu jest wartością dodaną;

  • praca na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych nie stanowi dla Pana/Pani problemu;

  • poza stabilną historią zawodową cechuje Pana/Panią również chęć do nauki;

  • są Państwo elastyczni i mają koleżeńskie nastawienie.

Nasz partner, z siedzibami w całej Belgii i daleko poza nią, jest dużą grupą budowlaną i pionierem w sektorze budowlanym. Specjalizuje się w budowie budynków przemysłowych, logistycznych i rolniczych, centrów dystrybucyjnych, biur, powierzchni handlowych i basenów.

U naszego partnera najważniejsza jest duma z miejsca pracy i poczucie domu w miejscu pracy. Oferuje on każdemu możliwość rozwoju i udziału w rozwoju firmy.

Rotacja stanowisk jest jak najbardziej możliwa; możliwości i perspektywy są nieograniczone. W ten sposób, jako pracownik, mają Państwo pewność zatrudnienia, dobre samopoczucie i świetne projekty, które mogą Państwo doprowadzić do pomyślnego zakończenia wspólnie z kolegami.

Ta firma produkcyjna specjalizuje się w produkcji sprężonych elementów stropowych (zarówno sklepień, jak i stropów TT), betonowych konstrukcji wsporczych (w tym belek i słupów) oraz (nośnych) ścian i klatek schodowych (rur).

ELIZA PAJOLEK
ACCENT CONSTRUCT INFLOW NINOVE