Oferta pracy
Złota rączka
Breendonk
Opcja umowy stałej

15.96 - 18.00 / godzinę
19/4/2024
Antwerp
Gastronomia i turystyka
Robotnik

315070

Oferujemy

Praca w stabilnej firmie i u boku zabawnego menedżera!
Zróżnicowana praca, każdy dzień jest inny
Wynagrodzenie wg skali barema PC 124 (sektor budowlany)
Czeki ekologiczne
Możliwość stałej pracy

Opis stanowiska

Jako złota rączka (M/K/X) będzie Pan/Pani specjalistą we wszystkich dziedzinach i będzie Pan/Pani wykonywać następujące obowiązki:

  • Ogólne prace malarskie

  • Prace gipsowe

  • Podłogi i/lub naprawy

  • Prace elektryczne

  • Instalacje sanitarne

  • Prace stolarskie

Na to stanowisko nasz klient poszukuje osoby z doświadczeniem.

  • Niezależność jest koniecznością, będą Państwo pracować samodzielnie;

  • Posiadają Państwo wiedzę techniczną;

  • Są Państwo elastyczni, ponieważ zakłady znajdują się w całej Belgii;

  • Lubią Państwo różnorodność, każdy dzień jest inny;

  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego i francuskiego jest dużym plusem;

  • Prawo jazdy B i własny samochód.

Nasz klient specjalizuje się w elektryce, ogrzewaniu, hydraulice, utrzymaniu obiektów, klimatyzacji i całkowitej renowacji.
Ze względu na wszystkie te specjalizacje mają Państwo możliwość pracy na terenie całego kraju.
Czy lubią Państwo różnorodność? W takim razie ta firma będzie dla Państwa idealnym miejscem pracy!

Agnieszka Gospodarczyk
ACCENT CONSTRUCT INFLOW MECHELEN