Oferta pracy
Wykwalifikowany monter instalacji grzewczych
Bousval
Opcja umowy stałej

15.00 - 17.00 / godzinę
26/6/2024
Walloon Brabant
Budownictwo,
Technika i produkcja
Dzień

298056

Oferujemy

Oferujemy Ci pracę z możliwością stałego zatrudnienia w rozwijającej się firmie w Brabant-Wallon. Skorzystasz również z CP 124 i spersonalizowanego wsparcia.

Czy jesteś odpowiednią osobą dla nas? Nie czekaj dłużej, wyślij swoje CV na adres:
brussel.foreign.construct@accentjobs.be

Opis stanowiska

Jako monter instalacjigrzewczych jesteś zobowiązany do:

  • Instalacji różnych kotłów.

  • Konserwacji i naprawy kotłów.

  • Pracy przy kotłach, zmiękczaczach i bojlerach.

  • Wykonywania prac wykończeniowych.

Twój profil

Czy masz idealny profil?

  • Masz początkowe doświadczenie w dziedzinie ogrzewania.

  • Doświadczenie w renowacji będzie dodatkowym atutem.

  • Posiadasz samochód i prawo jazdy.

Generalny wykonawca specjalizujący się w pracach remontowych i wyposażeniu wnętrz. Działają głównie w sektorze publicznym, ale także w sektorze prywatnym.
Wykonują kompletne aneksy aż do wykończenia. Obecnie starają się ukierunkować na zmiękczacze wody, systemy grzewcze i sanitarne.
Projekty głównie w Brabant-Wallon, ale także w Brukseli.

Valeria Boico
ACCENT FOREIGN CONSTRUCT BRUSSEL