Oferta pracy
wulkanizator
Lokeren
Opcja umowy stałej

14.00 - 14.50 / godzinę
19/6/2024
East Flanders
Technika i produkcja
Robotnik
Dzień,
Weekend

305896

Oferujemy

Oprócz zróżnicowanej pracy w fajnym zespole, otrzymają Państwo również:

  • Szybki start-up

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwości rozwoju i szkolenia

  • Stały kontrakt po pomyślnym wdrożeniu

Opis stanowiska

Na tym stanowisku wulkanizatora opon będą Państwo odpowiedzialni za:

  • wymianę opon (zmiana letnia/zimowa + nowe opony)

  • ustawianie zbieżności

  • wyważanie

  • zarządzanie zleceniami pracy wraz z administracją

Są Państwo zainteresowani? Odezwiemy się do Państwa wkrótce!

Twój profil

Na to stanowisko poszukujemy osoby, która:

  • myśli w kierunku rozwiązań

  • potrafi dobrze wykonywać swoją pracę bez nadzoru innych osób

  • pasjonuje się samochodami i/lub ciężarówkami

  • w pełni docenia pracę w soboty (rano)

  • chce pracować fizycznie

  • posiada prawo jazdy kat. B

Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w branży oponiarskiej. Dzięki temu może zapewnić najlepszą obsługę i fachową wiedzę wszystkim swoim klientom.
Ich wiedza i doświadczenie gwarantują właściwe doradztwo i dążenie do perfekcji w wymianie opon.

Dziś witają swoich klientów w nowoczesnej i w pełni wyposażonej siedzibie. Co więcej, pracują z najnowocześniejszym sprzętem i materiałami, aby zawsze zapewnić wysoką jakość. Po wizycie w tym centrum opon mają Państwo gwarancję, że klient bezpiecznie wróci na tor.

Jako partnerzy najlepszych marek, mogą zaoferować odpowiednie opony dla każdego nawyku jazdy, samochodu i budżetu. Podjęcie właściwej decyzji dla bezpieczeństwa klienta jest dla nich priorytetem.

SYLWIA SMOLKA
ACCENT FOREIGN SINT-NIKLAAS