Oferta pracy
Współpracujący lider zespołu spawaczy
Eeklo
Opcja umowy stałej

19.00 - 21.00 / godzinę
16/7/2024
East Flanders
Technika i produkcja
Dzień

395191

Oferujemy

Co jest w tym dla Pana/Pani?

  • Ekscytującą, zróżnicowaną pracę, w której będą mogli Państwo współpracować przy wyjątkowych projektach oraz wykazać się i rozwijać swoje talenty techniczne

  • Dołączą Państwo do entuzjastycznej firmy rodzinnej, w której panuje przyjazna atmosfera i gdzie każdy daje z siebie wszystko

  • Państwa konkurencyjne wynagrodzenie (między 19 a 21 euro) jest uzupełnione dodatkowymi korzyściami prawnymi

Opis stanowiska

W przypadku wakatu lidera zespołu w Eeklo i Wondelgem zostanie Panu/Pani przydzielonych wiele zadań.
Poniżej znajdą Państwo wybór zadań:

  • Prawidłowo wykonują Państwo zadania zgodnie z wcześniej ustalonymi wymaganiami dotyczącymi planowania i jakości, w ramach przydzielonej hali i przydzielonego zespołu

  • Zarządzają Państwo zespołem pracowników

  • Przekazują Państwo niezbędne instrukcje i koncentrują się na prawidłowym wspieraniu członków swojego zespołu w osiąganiu oczekiwanej dziennej wydajności pod względem jakości i wydajności

  • Zapewniają Państwo, że praca jest wykonywana zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi jakości, BHP i CSR. Dbają Państwo o to, aby członkowie Państwa zespołu konsekwentnie je stosowali

  • Potrafi Pan/Pani rozpoznać i nazwać problemy i zagrożenia w swojej hali oraz zgłosić je kierownikowi produkcji

  • W razie potrzeby kieruje Pan/Pani zespołem zmianowym i przekazuje czynności następnemu zespołowi

  • Są Państwo również odpowiedzialni za prawidłowe zamknięcie pracy zmianowej, warsztatu i zakładu

  • Mają Państwo prawo do podejmowania decyzji na pierwszej linii. Dostosowują Państwo codzienne planowanie, gdy nie jest obecna żadna wyższa linia hierarchiczna

  • Współpracują Państwo przez 75% czasu, 25% czasu uczestniczą Państwo w spotkaniach itp.

Poszukujemy liderów zespołu dla firmy w regionie Eeklo i Wondelgem.
Na to stanowisko muszą Państwo spełniać następujące wymagania:

  • Posiadają Państwo co najmniej wykształcenie średnie techniczne trzeciego stopnia, najlepiej na kierunku Elektromechanika lub Technologia Konstrukcji Mechanicznych

  • Ma Pan/Pani wgląd w rysunki techniczne i potrafi czytać plany

  • Mają Państwo doświadczenie w spawaniu półautomatycznym

  • Potrafi się Pan/Pani jasno komunikować i łączyć to z odpowiednimi umiejętnościami zarządzania ludźmi

  • Potrafi Pan/Pani pracować z pakietem Office 365 i aktualnym sprzętem ICT (komputer, tablet itp.)

  • Lubią Państwo zróżnicowaną pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie. Są Państwo chętni do nauki i zmotywowani do szybkiego zdobywania doświadczenia i opanowania wszystkich aspektów pracy

  • Rozumieją Państwo i potrafią wypowiadać się w języku niderlandzkim

Nasz klient z siedzibą w Eeklo w Wondelgem jest prawdziwym pionierem w dziedzinie "stali w pracy".

Jest wiodącym europejskim graczem w projektowaniu i realizacji złożonych i ciężkich konstrukcji stalowych w Belgii. Firma koncentruje się na budowie mostów, wiaduktów, śluz i konstrukcji stalowych dla budynków przemysłowych i wieżowców.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy robią różnicę w zakresie szybkości budowy, tymczasowej stabilności, inteligentnego projektowania połączeń i złożonych wyzwań logistycznych.

Rouaa Alnassar
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION GENT 2