Oferta pracy
wegenwerker
Desselgem
Opcja umowy stałej

18.00 - 20.00 / godzinę
9/7/2024
West Flanders
Budownictwo
Robotnik

400709

Oferujemy

Prace w stabilnej firmie z mozliwoscia stalego kontraktu
Wynagrodzenie wedlug stawek sektora budowlanego
Pomoc biura w załatwieniu wszelkich formalności/administracja/ubezpieczenie etc.
Pokrycie kosztów egzaminu VCA

Opis stanowiska

Przygotowanie wykopów pod rury, przyłącza gazowe, elektryczne i kanalizacyjne
Montaż rur kanalizacyjnych
Wypełnianie i uszczelnianie rowów
Niwelowanie terenu

Twój profil

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Komunikatywna znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niderlandzkiego
Mile widziane dswiadczenie w pracy na koparce
Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych jest plusem
Prawo jazdy kategorii B

Firma z wieloletnim doświadczeniem z regionu Waregem poszukuje pracowników budowlanych z doświadczeniem w pracach ziemnych i kanalizacyjnych. Firma specjalizuje się w wykonywaniu prac ziemnych pod infrastrukturę drogową i budynki mieszkalne.

MONIKA NEMS
MONIKA NEMS
ACCENT CONSTRUCT INFLOW KORTRIJK