Oferta pracy
Tokarz/frezer CNC
Merksem
Opcja umowy stałej

14.00 - 16.00 / godzinę
16/7/2024
Antwerp
Technika i produkcja
Dzień

323326

Oferujemy

Od tej firmy możesz oczekiwać następujących rzeczy:

  • Szkolenia wewnętrznego

  • Będziesz pracować w dynamicznym zespole w prężnie rozwijającym się MŚP

  • Świadczeń pozapłacowych (w tym karta SIM, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie na wypadek hospitalizacji)

Opis stanowiska

Czym będzie się Pan/Pani zajmować jako tokarz-frezer CNC?

  • Będziesz odpowiedzialny za programowanie i obsługę tokarki sterowanej CNC Comev Pico

  • Wykonujesz części do różnych instalacji (na akord) i w razie potrzeby przeprowadzisz regulację

  • Wszystkie te czynności wykonujesz w warsztacie w Merksem

Twój profil

Kogo szukamy na to stanowisko?

  • Posiadasz dyplom A2 z inżynierii mechanicznej ze specjalizacją w obrabiarkach CNC lub równoważny poprzez doświadczenie

  • Posiadasz dobrą znajomość mechaniki i potrafisz czytać plany

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Lubisz pracę w zespole i potrafisz dotrzymywać indywidualnych terminów

  • Bezpieczeństwo jest dla ciebie ważne

  • Jesteś chętny/na do nauki, dynamiczni i lubisz aktywnie podejmować wyzwania

  • Elastyczność - brak mentalności pracy od 9 do 5

Sprawy tej firmy toczą się szybko. Ich firma hydrauliczna została założona 15 lat temu i od tego czasu odnotowała silny wzrost. Wewnętrzny dział inżynieryjny, usługi na miejscu i duży warsztat naprawczy pozwalają naszemu klientowi codziennie wprowadzać zmiany. We wszystkim, co robią, przydaje się ich doświadczenie w hydraulice. Od budowy i konserwacji wind załadowczych po naprawy maszyn zimowych lub żurawi Palfinger.

Zuzanna Nowosiad
ACCENT FOREIGN TECHNICAL ANTWERPEN