Technik urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych, chłodniczych i wentylacyjnych (HVAC)
Groot-Bijgaarden
Opcja umowy stałej

14.00 - 18.00 / godzinę
29/4/2024
Flemish Brabant
Technika i produkcja
Robotnik

296489

Oferujemy

Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia do negocjacji.
Bony na posiłki: 5 €/dzień

Dodatkowo:
Praca w bardzo stabilnej, zdrowej firmie
Umowa o pracę: Pełny etat, czas nieokreślony

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Groot-Bijgaarden poszukujemy doświadczonego technika, który wzmocni działanie i wesprze rozwój firmy.

Lubisz majsterkować w wolnym czasie, masz wiedzę techniczną i już pewne doświadczenie, aby szybko stać się technikiem iserwisantem w terenie.

Będzie Pan/Pani współpracować z serwisem wewnętrznym w zakresie konserwacji sprzętu, a także w terenie przy większych projektach.

Z czasem zaczniesz samodzielnie wykonywać instalacje.

Twój profil

Kim jestes?

  • Jestes osobą dwujęzyczną NL-FR, więc może Pan/Pani rozmawiać z naszymi klientami.

  • Jestes wizytówką naszej firmy, więc przyjazne nastawienie do klienta i uprzejmość są koniecznością.

  • Potrafisw radzić sobie z nieregularnymi godzinami pracy, pracujemy z dość dużymi instalacjami, które muszą być ukończone w danym dniu.

Jeśli posiadasz wiedzę na temat HVAC, jest to duży PLUS, podobnie jak posiadanie certyfikatu na wózki widłowe.

Prawo jazdy B jest wymagane, ponieważ będziesz przeprowadzać interwencje/instalacje samodzielnie.

Nasz klient jest belgijskim liderem na rynku wynajmu urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych, chłodniczych i wentylacyjnych. Oferuje najlepsze rozwiązania dla niemal każdego problemu, niezależnie od lokalizacji lub branży, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Ich misją jest pomoc klientom w znalezieniu najszybszego, najbardziej odpowiedniego i opłacalnego rozwiązania dla wyzwań, przed którymi stoją w swojej branży, niezależnie od tego, czy jest to zaplanowana konserwacja, czy sytuacja awaryjna. Oferują najbezpieczniejszy i najbardziej niezawodny sprzęt, wyprodukowany przez najlepszych producentów.

MAGDALENA RUCKA
ACCENT FOREIGN TECHNICAL AALST