Oferta pracy
Technik serwisu taboru kolejowego
Saint-Trond
Opcja umowy stałej

16.00 - 20.00 / godzinę
20/6/2024
Limburg
Technika i produkcja
Dzień

394245

Oferujemy

Na stanowisko technika serwisu w regionie Sint-Truiden oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 16 - 20

  • Ecochueques

  • Bony na posiłki

  • Ubezpieczenie na wypadek inwalidztwa i hospitalizacji

  • Służbowy telefon komórkowy i tablet.

Świadczenia dodatkowe

Bony żywnościowe
Ubezpieczenie szpitalne
Laptop
GSM
Bony na eko produkty

Opis stanowiska

Czy jest Pan/Pani geniuszem technicznym, który czuje się jak w domu w świecie ciężkich pojazdów użytkowych i mechaniki elektronicznej? Czy pasjonuje Pana/Panią konserwacja i naprawa wózków widłowych i wózków magazynowych? Jeśli tak, to szukamy właśnie Państwa

Na stanowisku technika serwisu w regionie Sint-Truiden będą Państwo mieli okazję odegrać kluczową rolę w konserwacji i naprawie wózków widłowych, wózków magazynowych, sztaplarek, transpalet i innego taboru wiodących marek A.

Państwa codzienne zadania będą obejmować:

  • Prace remontowe: będą Państwo dbać o to, aby sprzęt był w optymalnym stanie i mógł być bezpiecznie użytkowany.

  • Konserwacja zapobiegawcza i naprawcza: zapobieganie przyszłym problemom i rozwiązywanie usterek

  • Administracja: Prowadzenie szczegółowych raportów serwisowych

  • Koncentracja na kliencie: są Państwo twarzą naszych klientów i zawsze dążą do najwyższego poziomu obsługi i zadowolenia klienta.

Na stanowisko technika serwisu w regionie Sint-Truiden poszukujemy osoby z:

  • Wykształcenie techniczne: Posiada Pan/Pani wykształcenie techniczne w dziedzinie inżynierii samochodowej, opcji ciężkich pojazdów użytkowych, elektromechaniki

  • Potrafi Pan/Pani rozwiązywać problemy, zawsze szukając innowacyjnych sposobów radzenia sobie z wyzwaniami technicznymi.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku technicznym jest dużym plusem. Preferowane jest doświadczenie w konserwacji i naprawie wózków widłowych!

Nasz klient jest największą niezależną belgijską firmą zajmującą się dystrybucją i konserwacją wózków widłowych marki A. Jako firma w 100% belgijska, nasz klient chce być blisko swoich klientów i aktywnie pomagać w znalezieniu najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla każdej konkretnej sytuacji logistycznej.

Aby skutecznie oferować klientom najbardziej odpowiednie rozwiązania, nasz klient współpracuje z różnymi specjalistami w zakresie wewnętrznej obsługi towarów.

Dzięki największemu asortymentowi dostaw na rynku oraz ogólnokrajowej sieci usług i wsparcia, nasz klient oferuje rozwiązania dla różnych wyzwań związanych z obsługą materiałów, zatrudniając ponad 200 pracowników.

Karolina Skubisz
ACCENT FOREIGN TECHNICAL HASSELT