Oferta pracy
Zwijnaarde
Opcja umowy stałej

21.20 - 24.00 / godzinę
18/7/2024
East Flanders
Technika i produkcja
Robotnik
Trzy strony

355682

Oferujemy

6 dodatkowych dni urlopu
Kupon żywieniowy w wysokości 3,50 €/dzień
Praca w zaawansowanej technologicznie firmie
Głównym językiem jest angielski
Praca dla międzynarodowego gracza

Świadczenia dodatkowe

Ubezpieczenie grupowe
Bony żywnościowe
Dni urlopu
Ubezpieczenie szpitalne
Dodatek na koszty
Premia za zmianę
Bony na eko produkty
Dostępność transportem publicznym
Dodatek rowerowy

Opis stanowiska

a) Analizowanie i proponowanie alternatywnych rozwiązań w celu modyfikacji lub rozbudowy oprzyrządowania i systemu kontroli, które są niezbędne do optymalizacji produkcji.

b) Zidentyfikowanie listy zadań potrzebnych w oprzyrządowaniu i kontroli w celu optymalizacji produkcji. W tym identyfikacja zasobów, które będą potrzebne do ich wdrożenia.

c) Wdrożenie logiki programowania i wymaganych zmian w sprzęcie.

d) Nadzorowanie prawidłowego wykorzystania zasobów znajdujących się pod Państwa opieką, dążenie do maksymalizacji ich wydajności, dbałości i cyklu życia.

e) Wykonywanie pracy zgodnie z polityką firmy, wytycznymi, nakazami prawnymi, przepisami i procedurami.

f) Zapewnienie stosowania kontroli bezpieczeństwa i dbałości o środowisko niezbędne do wykonywania zadań.

g) Zarządzanie zasobami do realizacji zadań (materiały, sprzęt, usługi, nakłady).

h) Zapewnienie prawidłowego korzystania z przydzielonych narzędzi i sprzętu.

i) Prowadzenie bezpośrednich rozmów z dostawcami w celu znalezienia rozwiązania problemów.

j) Zapewnienie prawidłowej klasyfikacji odpadów powstałych w wyniku prac wykonywanych pod ich nadzorem.

k) Nadzorowanie prawidłowego wykonywania prac przez wykonawców zgodnie z procedurami AGP.

l) Opracowanie podstaw technicznych usług, które są niezbędne do wykonania usług oprzyrządowania i kontroli.

m) Wykonywanie kopii zapasowych programów PLC, programów robotów i plików HMI.

n) Analizowanie, wspieranie i kierowanie rozwiązywaniem problemów pojawiających się w procesie produkcyjnym, znajdowanie przyczyn źródłowych problemów.

Twój profil

Wykształcenie techniczne lub średnie.
+3 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z produkcją/utrzymaniem ruchu. Z tego 2 lata w dziale automatyki, wprowadzanie ulepszeń i koncentrowanie się na wydajności maszyn.
Zaawansowane umiejętności w zakresie PLC
Zaawansowane umiejętności w zakresie robotów (Kuka, ABB)
Zaawansowane umiejętności w zakresie elektryczności, średniego i wysokiego napięcia
Dobra znajomość 5S
Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów.
Oprzyrządowanie przemysłowe (czujniki i siłowniki).
Rozumienie i projektowanie rysunków elektrycznych i schematów P&ID.

Naszym klientem jest wiodący na świecie i wyspecjalizowany producent szkła. Nasza firma gwarantuje światowej klasy technologię i najwyższy poziom innowacyjności w zakresie rozwiązań szklarskich. Ponad 20 renomowanych producentów samochodów codziennie polega na know-how naszych 8 zaawansowanych technologicznie zakładów produkcyjnych i centrów innowacji, które obecnie zatrudniają łącznie ponad 3000 osób.

RADOVAN VARGA
ACCENT FOREIGN TECHNICAL GENT