Oferta pracy
Szwaczka
Lievegem
Opcja umowy stałej

13.45 - 14.00 / godzinę
2/7/2024
East Flanders
Technika i produkcja,
Inne,
Rzemiosło
Robotnik

353066

Oferujemy

W przypadku wakatu Szwaczki / Szwacza u naszego klienta w Lievegem, oferujemy Państwu co następuje:

  • długoterminową umowę na czas nieokreślony po pozytywnym okresie zatrudnienia tymczasowego

  • wskazówki podczas uruchamiania

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (proszę wybrać samemu) między 8:00 a 18:00

  • bony na posiłki w wysokości 8 €/dzień

  • wynagrodzenie w zależności od sektora i/lub doświadczenia: między 13,5-14 €, będą Państwo pracować 37h30 tygodniowo

  • ubezpieczenie grupowe ze stałą umową

  • mała firma rodzinna, w której pracownicy są w centrum uwagi

  • otwarta komunikacja

Świadczenia dodatkowe

Bony żywnościowe
Ubezpieczenie szpitalne
Godziny ruchome

Opis stanowiska

Na stanowisko Szwaczki wyrobów cukierniczych nasz klient poszukuje osoby z wielką pasją i chęcią do pracy w branży cukierniczej.

Będzie Pani odpowiedzialna za

  • szycie zasłon, dywanów i pościeli, wszystko dostosowane do potrzeb klienta

  • praca z klasyczną maszyną do szycia

  • prawidłowe mierzenie tkanin

  • pobieranie rolet z magazynu

  • cięcie tkanin

Nasz klient z branży tekstylnej poszukuje szwacza / asystenta szwalni z szeroką wiedzą na temat odzieży gotowej do noszenia.
Kogoś z kreatywnym podejściem i chętnego do myślenia zorientowanego na rozwiązania.

  • Mają Państwo doświadczenie w szyciu lub przeszli szkolenie

  • Mają Państwo oko do szczegółów.

  • Nie boją się Państwo drobnych obliczeń, tutaj wszystko jest szyte na miarę.

  • Mówią Państwo i rozumieją dobrze język niderlandzki, francuski lub angielski. Formularze zamówień są dostarczane w języku niderlandzkim, ale w razie potrzeby mogą zostać przetłumaczone przez współpracowników.

Nasz klient z siedzibą w Lievegem jest firmą tekstylną, która ceni sobie rzemiosło i kunszt produktów do wnętrz i robi to od ponad 50 lat.
Niedawno dodali nową perspektywę "Home" do aspektu "Interior".

Chcą stworzyć poczucie domu, umożliwiając swoim klientom dokonanie właściwego wyboru w zakresie dekoracji okien, komfortu snu, dywanów, pościeli domowej i ogólnej dekoracji.
Wszystko to jest możliwe dzięki pracom na zamówienie, wyczuciu szczegółów, osobistym poradom i wyjątkowej obsłudze.

Ich wartości są następujące:

  • Tworzenie czystego, ciepłego i ponadczasowego stylu życia jako podstawy Happines w Państwa wnętrzach

  • Estetyka i funkcjonalność zawsze idą w parze.

Jakich usług mogą Państwo oczekiwać?

  • Doradztwo i pomiary w domu

  • Własna konfekcja

  • Własna usługa montażu

  • Doświadczony salon wystawowy

Państwa dom jest bardzo ważny dla naszych klientów!

Cieszą się Państwo na nowe wyzwanie zawodowe, ale ta firma nie do końca do Państwa przemawia?
Proszę przesłać nam swoje dane, a my będziemy szukać dalej.

eeklo.industry@accentjobs.be
09/218 80 60
Whatsapp: https://wa.me/0475807040
Adres: Molenstraat 2, 9900 Eeklo

Rouaa Alnassar
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION GENT 2