Oferta pracy
Stolarz
Forest
Opcja umowy stałej

18.09 - 21.49 / godzinę
14/6/2024
Brussels Capital Region
Budownictwo
Dzień

418807

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie (CP124)

  • Umowa tymczasowa z perspektywą umowy stałej

  • Czek ekologiczny

  • Bieżące szkolenia

  • Ochrona ubezpieczeniowa

  • Dobre środowisko pracy.

Accent Jobs jest w pełni świadomy, że rynek pracy składa się z różnych grup docelowych, z których każda ma własne życzenia i wymagania.
Zarządzamy tą różnorodnością poprzez różne wyspecjalizowane działy.
W ten sposób możemy pomóc każdej osobie w sposób świadomy.
Podczas procesu aplikacyjnego przyjmujemy rolę coacha, aby zapewnić pomoc i doradztwo. Nasz cel? Pomóc Ci znaleźć pracę Twoich marzeń!

Opis stanowiska

Jako stolarz będziesz mieć następujące obowiązki:

  • Czytanie planów i rysunków technicznych

  • Produkcja, montaż i instalacja konstrukcji drewnianych zgodnie z wymaganymi normami i specyfikacjami

  • Praca z precyzją w celu zapewnienia wytrzymałości, trwałości i estetyki konstrukcji

  • Efektywna współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego

  • Przestrzeganie instrukcji bezpieczeństwa na placach budowy

Jeśli widzisz siebie w tych zadaniach, nie czekaj dłużej i APLIKUJ! Wyślij swoje CV na adres Brussel.foreign.construct@accentjobs.be lub skontaktuj się z nami pod numerem 010/20.1971

  • Posiadasz dyplom zawodowy (DEP) w zakresie stolarstwa lub równoważne doświadczenie.

  • Jesteś zaznajomiony z narzędziami i technikami stolarskimi

  • Umiejętność czytania i interpretowania planów i schematów technicznych

  • Masz wyczucie precyzji i jakości pracy

Nasz klient specjalizuje się w budowie stolarki i pokryć dachowych w regionie Brukseli.

Valeria Boico
ACCENT FOREIGN CONSTRUCT BRUSSEL