Oferta pracy
Stolarz
Erpe
Opcja umowy stałej

17.16 - 20.65 / godzinę
17/4/2024
East Flanders
Budownictwo
Robotnik

311663

Oferujemy

Oprócz ekscytującej pracy, mogą Państwo oczekiwać następujących korzyści:
Otrzymają Państwo wynagrodzenie według skali słupkowej PC124, które waha się od 15 do 18 euro za godzinę, w zależności od wykształcenia i/lub doświadczenia.

  • Wynagrodzenie za nadgodziny jest wypłacane za pośrednictwem KB213 - systemu korzystnego podatkowo, w którym otrzymują Państwo wyższe wynagrodzenie netto za nadgodziny. Wygrana-wygrana!

  • Otrzymują Państwo składkę emerytalną w wysokości 0,17% wynagrodzenia brutto.

  • Ponadto mogą Państwo liczyć na czeki ekologiczne na maksymalną kwotę 100 euro rocznie.

  • Ze względu na stabilność naszego klienta, nie zabraknie Państwu szybko pracy i będą mieli Państwo możliwość rozwoju kariery

będą mieli Państwo możliwość rozwoju swojej kariery

Ponadto, jeśli lubi Pan/Pani imprezy i wszystkie smakołyki w okresie świątecznym, to jest to odpowiednie miejsce dla Pana/Pani: będzie Pan/Pani w domu podczas Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, więc będzie Pan/Pani mógł/mogła odpocząć od wszystkich smakołyków i wielu imprez.

A latem może Pan/Pani zrobić coś fajnego z rodziną/przyjaciółmi z branży budowlanej, ponieważ Pana/Pani wakacje również przypadają na ten okres

Opis stanowiska

Osoby ubiegające się o stanowisko stolarza będą odpowiedzialne za następujące zadania:

  • pracują Państwo z piłą panelową, stołową piłą tarczową, wiertarką kolumnową, strugarką, szlifierką i frezarką

  • Czytanie i interpretowanie rysunków w celu prawidłowego wykonania instalacji

  • Montują Państwo stolarkę wewnętrzną i zewnętrzną

  • Zawsze pracują Państwo w zespole, więc towarzyskość z kolegami jest gwarantowana

Czy jest Pan/Pani stolarzem z zamiłowania, chętnym do nauki i współpracy przy projektach?
W takim razie są Państwo stworzeni dla naszego klienta!
Czy lubią Państwo uszczęśliwiać ludzi swoją ciężką pracą?
Czy lubią Państwo śmiać się i żartować z kolegami?
Czy cenią sobie Państwo bezpieczeństwo swoje i swoich współpracowników?
Czy lubi Pan/Pani uczyć się nowych rzeczy?
Czy mówi Pan/Pani TAK na wszystko? Proszę się z nami skontaktować!

Na stanowisku stolarza dołączy Pan/Pani do firmy, w której od razu po wejściu poczuje Pan/Pani bliską atmosferę. Jest to wiodąca firma wykończeniowa z siedzibą w Erpe-Mere, która specjalizuje się w stolarce wewnętrznej i zewnętrznej oraz meblach stałych. Pracuje głównie nad projektami dla budynków komercyjnych i publicznych. Nasz klient jest łatwo dostępny środkami transportu publicznego, a przed drzwiami znajduje się duży parking. Praca tutaj jako stolarz nie będzie wymagała od Państwa rezygnacji z hobby i życia prywatnego.

ELIZA PAJOLEK
ACCENT CONSTRUCT INFLOW NINOVE