Oferta pracy
Sprzedawca
Saint-Gilles-Waes
Opcja umowy stałej

11.00 - 14.00 / godzinę
16/4/2024
East Flanders
Sprzedaż
Pracownik

389048

Oferujemy

W Accent Jobs wiemy, że rynek pracy składa się z różnych grup docelowych, z których każda ma własne potrzeby i wymagania.
Aby poradzić sobie z tą różnorodnością, stworzyliśmy kilka wyspecjalizowanych działów.
W ten sposób możemy pomóc każdemu, dysponując fachową wiedzą.
Podczas procesu aplikacyjnego chętnie doradzimy i pomożemy Państwu jako trener pracy. Naszym celem jest znalezienie odpowiedniej pracy razem z Państwem.

Opis stanowiska

Jako sprzedawca w sklepie będą Państwo pierwszym punktem kontaktu dla naszych klientów. Będą Państwo odpowiedzialni za zapewnienie doskonałej obsługi klienta i promowanie sprzedaży naszych produktów. Państwa obowiązki obejmują:

Witanie klientów i pomaganie im w znalezieniu pożądanych produktów.
Aktywne słuchanie potrzeb klientów i rekomendowanie odpowiednich produktów.
Zapewnienie schludnego i zorganizowanego środowiska sklepu.
Sprawdzanie zakupów za pomocą kasy fiskalnej i metod płatności.
Uzupełnianie zapasów i upewnianie się, że półki są zawsze dobrze zaopatrzone.
Odpowiadanie na pytania klientów i rozwiązywanie wszelkich problemów.

Twój profil

Przyjazna dla klienta i proaktywna postawa.
Dobre umiejętności komunikacyjne.
Chęć poznawania naszych produktów i dzielenia się tą wiedzą z klientami.
Gracz zespołowy, który potrafi dobrze współpracować z kolegami.
Dokładność w przetwarzaniu transakcji i pieniędzy.
Elastyczność w pracy na różne zmiany, w tym w weekendy.

Accent Jobs to agencja pracy tymczasowej, która łączy w sobie elastyczność agencji zatrudnienia z jakością firmy selekcyjnej.
Oferowane są wyłącznie oferty pracy, które dają perspektywę stałej umowy.
Jest to możliwe dzięki 700 pełnym pasji pracownikom, którzy każdego dnia pomagają znaleźć pracę ponad 12 000 osób.
Dzięki 230 biurom Accent Jobs posiada największą sieć biur w Belgii.

JOANNA FLORKIEWICZ
ACCENT FOREIGN FOOD SINT-NIKLAAS