Oferta pracy
spawacz swiatlowodowy
Lokeren
Opcja umowy stałej

15.00 - 16.00 / godzinę
1/7/2024
East Flanders
Technika i produkcja
Robotnik

397807

Oferujemy

Dołączą Państwo do rozwijającej się firmy
Praca w systemie dziennym od 7.30 do 15.30
Wynagrodzenie podlega negocjacji

Opis stanowiska

Jako spawacz światłowodowy na tym stanowisku będą Państwo odpowiedzialni za:

  • Pracę przy sieciach: Sieci światłowodowe (ang

(Fiber To The Home - FTTH)

  • Różne tuleje, takie jak WCB, OFP, 3M, Fist itp. proszę umieć przygotowywać i spawać

  • Będą Państwo odpowiedzialni za układanie i spawanie kabli światłowodowych i kabli do transmisji danych dla telekomunikacji.

  • Zajmują się Państwo połączeniami od ulicy do domów prywatnych.

  • Będą Państwo również wykrywać i naprawiać usterki w sieci światłowodowej przy użyciu najnowszego sprzętu

Twój profil

Czego od Państwa oczekujemy?

  • Mają Państwo za sobą pierwsze doświadczenie jako spawacz włókna szklanego

  • Są Państwo zmotywowani do rozpoczęcia pracy

  • Potrafi Pan/Pani wziąć na siebie odpowiedzialność (z czasem będzie Pan/Pani pracować samodzielnie)

  • Posiadają Państwo prawo jazdy kat. B

Firma ta specjalizuje się we wszystkim, począwszy od spawania włókna szklanego

SYLWIA SMOLKA
ACCENT FOREIGN SINT-NIKLAAS