Oferta pracy
Spawacz
Ertvelde
Opcja umowy stałej

15.00 - 17.00 / godzinę
17/6/2024
East Flanders
Technika i produkcja
Robotnik

373874

Oferujemy

  • Mają tu Państwo pracę z opcją stałego zatrudnienia

  • Szkolenie w miejscu pracy, lubią też inwestować w Państwa talent

  • Będą Państwo pracować w firmie rodzinnej

  • Wynagrodzenie podlega negocjacji w zależności od Państwa doświadczenia

Opis stanowiska

Praca na stanowisku spawacza:

  • Będą Państwo pracować w warsztacie

  • Odbędą Państwo szkolenie w miejscu pracy

  • Wykona Pan/Pani planowanie i rozpocznie wykonawcze prace spawalnicze

  • Przeprowadzi Pan/Pani kontrolę końcową swojej pracy.

  • Będą Państwo podlegać kierownikowi budowy

  • lubi Pan/Pani pracę z metalem

Twój profil

  • Mają Państwo przeszkolenie lub doświadczenie w spawaniu.

  • Lubią Państwo pracę w warsztacie

  • Mogą Państwo rozpocząć pracę o 7 rano

  • Zbiorowe zamknięcie jest dla Państwa możliwe.

  • Samodzielny dojazd, brak możliwości dojazdu komunikacją miejską

Naszym klientem jest firma zajmująca się konstrukcjami stalowymi z ponad 30-letnim doświadczeniem.
Realizuje niestandardowe projekty stalowe dla firm ze wszystkich sektorów.

PAULINA PASZKOWSKA-STEPKOWSKA
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION GENT 2