Oferta pracy
Spawacz
Otegem
Opcja umowy stałej

13.00 - 15.00 / godzinę
22/5/2024
West Flanders
Technika i produkcja,
Rzemiosło
Dzień

345719

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stałą pracę po pozytywnym okresie tymczasowym

  • Wynagrodzenie początkowe w wysokości 13 €, ale z możliwością negocjacji w zależności od wiedzy i doświadczenia

  • Bardzo czyste środowisko pracy i przytulną kuchnię

  • Czeki ekologiczne o wartości 250 € rocznie

  • 6 płatnych dni ADV

  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym: stały harmonogram, w którym dzień pracy zaczyna się o 8 rano i kończy o 17, a w piątki o 16.

  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy

Świadczenia dodatkowe

Dni urlopu
Bony na eko produkty

Opis stanowiska

Jako spawacz:

  • Będą Państwo odpowiedzialni za prace niestandardowe i/lub seryjne.

  • Zapewnią Państwo wysoką jakość wykończenia.

  • Zajmą się Państwo przygotowaniem połączeń i elementów.

  • Oceniają Państwo błędy i wykonują niezbędne przeróbki lub operacje wykończeniowe.

  • Sprawdzają Państwo sprzęt i regulują parametry spawania w zależności od materiału i rodzaju montażu.

  • Obsługują Państwo szlifierki.

Twój profil

Oczekujemy:

  • doświadczenia jako spawacz półautomatyczny

  • umiejetnosci samodzielnego czytania planow technicznych

  • komunikacji w języku niderlandzkim i/lub angielskim

Nasz klient ma siedzibe w Belgii i istnieje od ponad 35 lat. Polega na szerokiej wiedzy technicznej, która pozwoliła rodzinnej firmie stać się uznanym graczem w dziedzinie budowy maszyn dla sektora ogrodniczego.
Dzięki temu, że cały proces od A do Z odbywa się we własnym zakresie, mogą dziś oferować maszyny dostosowane do indywidualnych potrzeb, które są zaprojektowane w sposób prosty, a jednocześnie bardzo przyjazny dla użytkownika pod względem zastosowania.
Wszystko zaczyna się od kreatywnego zespołu, który opracowuje pomysły, po czym trafiają one do produkcji.
Ponieważ ten belgijski producent ma niewielki rynek krajowy, jest głównie zorientowany na eksport.

MARTA KOZIK
MARTA KOZIK
ACCENT SUPPORT CENTER