Oferta pracy
Ślusarz
Eeklo
Opcja umowy stałej

15.00 - 16.00 / godzinę
16/7/2024
East Flanders
Technika i produkcja,
Rzemiosło
Robotnik
Dzień,
Weekend

391184

Oferujemy

Oprócz tej wspaniałej pracy jako wszechstronny ślusarz w Eeklo, jakie są korzyści dla Państwa?
Dołączą Państwo do małej, młodej i rozwijającej się firmy. Panuje w niej rodzinna atmosfera, a praca jest bardzo zróżnicowana.

  • możliwość stałej pracy po pozytywnym okresie zatrudnienia tymczasowego

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w zależności od doświadczenia, zaczynający się od 15 euro

  • praca w niepełnym wymiarze godzin, co daje około 20-32h/w

  • godziny pracy sklepu: od poniedziałku do piątku od 12:45 do 18:00, sobota od 10:00 do 18:00

  • godziny pracy magazynu: 6/7 otwarte od

  • samochód dostawczy dostępny do przeprowadzania remontów

  • dodatkowe świadczenia: laptop, abonament na telefon komórkowy, w uchu do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym

Świadczenia dodatkowe

Samochód służbowy
Laptop

Opis stanowiska

W przypadku wakatu wszechstronnego ślusarza w Eeklo, będzie Pan miał bardzo zróżnicowany zakres zadań, które zostaną Panu powierzone.

Państwa zadania będą podzielone między sklep i pakiet interwencji.
Jakich zadań mogą się Państwo spodziewać w sklepie?

  • przyjmowanie i obsługa klientów

  • przetwarzanie i tworzenie kluczy (również dla aplikacji w regionie Knokke)

  • utrzymywanie zapasów, liczenie i ponowne zamawianie

  • przetwarzanie dostaw + system kasowy

  • ogólne zarządzanie administracyjne zakupionymi towarami

  • fakturowanie i ustalanie cen

Jakich zadań może się Pan/Pani spodziewać, gdy udaje się Pan/Pani na interwencję?
Są to ogólne prace, które mają miejsce w przypadku osób, które zamknęły się na klucz, zablokowały okna/drzwi.

  • otwieranie drzwi

  • montaż siłowników

  • przeprowadzanie napraw po włamaniu

Może być również konieczne zainstalowanie systemów bezpieczeństwa, takich jak zabezpieczenie okna, montaż dodatkowych zamków, ...

Jako wszechstronny ślusarz, nasz klient w Eeklo poszukuje osoby, która może odnieść się do następujących aspektów.

  • mają Państwo doświadczenie/wiedzę w zakresie naprawy lub montażu okien/drzwi

  • są Państwo dobrzy w kontaktach z ludźmi, uspokajaniu ich i/lub udzielaniu im porad

  • nie mają Państwo problemów z zadaniami administracyjnymi

  • posiadają Państwo prawo jazdy kategorii B, które umożliwia dojazdy do klientów

  • dobrze mówią i rozumieją Państwo język niderlandzki, francuski jest dużym plusem

  • praca w soboty Państwa nie zniechęca

Czy mają Państwo jakieś pytania?
Czy ta praca się Państwu podoba?

Czekamy na Państwa aplikację!
E-mail: eeklo.industry@accentjobs.be
Tel: 09/218 80 60
Whatsapp: https://wa.me/0475807040
Adres: Molenstraat 2, 9900 Eeklo

Nasz klient jest specjalistą w Eeklo i okolicach w zakresie wymiany i naprawy wszelkiego rodzaju zamków.
Zatrzasnęli się Państwo, zgubili lub uszkodzili klucz? Tutaj z pewnością mogą Państwo liczyć na fachową pomoc w otwarciu drzwi.
Nie czują się Państwo bezpiecznie i chcą coś z tym zrobić?
W tym przypadku również służymy Państwu fachową poradą, a także instalujemy zabezpieczenia antywłamaniowe i kontrolę dostępu.

Rouaa Alnassar
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION GENT 2