Oferta pracy
REMONT ŁAZIENEK / GLAZURA / POSADZKI
Hulshout
Opcja umowy stałej

14.72 - 17.72 / godzinę
11/6/2024
Antwerp
Budownictwo
Dzień

289820

Oferujemy

  • Prawidłowe wynagrodzenie za pracę + czeki ekologiczne

  • Szkolenia i edukacja

  • Będą Państwo częścią zespołu zmotywowanych współpracowników

  • Mogą Państwo liczyć na bezpieczeństwo stabilnej firmy w pełnym rozwoju z dbałością o indywidualnego pracownika w przyjemnym środowisku pracy

  • Możliwości rozwoju

  • Projekty w Państwa regionie

Opis stanowiska

Umiejętność rozbiórki i renowacji łazienek od A do Z

Opis stanowiska:

  • Układanie podłóg i płytek

  • Układanie jastrychów

  • Prace rozbiórkowe, podłogi i płytki

  • Prace gipsowe,

  • Elektryczność

  • Hydraulika i ogrzewanie

  • Montaż mebli na wymiar

Doskonałe wykończenie jest koniecznością!

Dla naszego klienta poszukujemy renowatora łazienek, który posiada również wiedzę z zakresu hydrauliki, centralnego ogrzewania, elektryczności, podłóg i płytek... w skrócie, wszechstronnego
pracownik wyburzeniowy i remontowy głównie do łazienek.
Wymagane jest co najmniej 2-letnie doświadczenie, ponieważ muszą Państwo być w stanie pracować w pełni samodzielnie.

Czy jest Pan/Pani osobą niezależną, która dobrze współpracuje z klientami, a łazienki nie mają dla Pana/Pani tajemnic?
W takim razie są Państwo naszymi kandydatami!!!!!

W świecie hydrauliki i ogrzewania rynek nieustannie ewoluuje. Nowe trendy i techniki podążają za sobą w szybkim tempie. Dlatego nasz klient konsekwentnie koncentruje się na szkoleniach, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Dzięki temu może zaoferować swoim klientom niezbędną wiedzę przez cały czas. Jest tylko jeden cel: optymalne wyniki. Nie ma dwóch takich samych dni!

Agnieszka Gospodarczyk
ACCENT CONSTRUCT INFLOW MECHELEN