Oferta pracy
Relamping elektryka
Erezée
Opcja umowy stałej

14.97 - 16.00 / godzinę
19/4/2024
Luxembourg
Technika i produkcja
Robotnik

392405

Oferujemy

 Umowa na czas określony z opcją umowy na czas nieokreślony
 Konkurencyjne wynagrodzenie oparte na Państwa wiedzy i doświadczeniu
 Bony na posiłki
 Bony ekologiczne
 12 dodatkowych dni wolnego w roku za nadgodziny

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej?
Proszę aplikować bezpośrednio na karina.klopotowska@accentjobs.be

Opis stanowiska

  • Wymiana opraw oświetleniowych na sieci dróg drugorzędnych przy użyciu podnośnika koszowego

  • Łączenie nóg słupów

  • Rejestrowanie instalacji elektrycznej.

  • Zarządzanie codziennym sprzętem i wymaganiami na miejscu

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Twój profil

  • Proszę być zorganizowanym

  • Proszę być punktualnym

  • Być rygorystycznym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Podstawowa znajomość elektryczności

  • Czytanie planów (podstawowe)

Na co dzień nasz klient montuje i konserwuje sprzęt elektryczny, elektromechaniczny i elektroniczny na drogach i autostradach w różnych prowincjach kraju. W szczególności obejmuje to
oświetlenie, sygnalizacja świetlna i dźwiękowa dróg, autostrad, tuneli, lotnisk, mostów i obiektów inżynieryjnych itp. oraz instalacja sygnalizacji świetlnej.

Jest to firma z duchem przedsiębiorczości, która dąży do profesjonalnego podejścia i wysokiej jakości obsługi klienta. Ponadto bezpieczeństwo, zdrowie i środowisko są podstawowymi wartościami w tej firmie, która jest częścią międzynarodowej grupy.

Karina Klopotowska
ACCENT FOREIGN CHARLEROI