Oferta pracy
Pracownik robot ziemnych
Eernegem
Opcja umowy stałej

17.30 - 20.30 / godzinę
16/5/2024
West Flanders
Budownictwo
Dzień

435339

Oferujemy

Na stanowisku jako pracownik ziemny oferujemy:

  • Pracę z możliwością stałej umowy

  • Wynagrodzenie zgodne ze stawkami obowiązującymi w branży budowlanej (17,39-20,90)

  • Wszystkie dodatki związane z pracą w branży budowlanej

  • Pracę zgodnie z 40-godzinnym tygodniem pracy

  • 12 dodatkowych dni urlopu budowlanego

  • Wsparcie biura w załatwianiu wszelkich formalności/administracji/ubezpieczeń itp.

Opis stanowiska

Twoje obowiązki jako pracownika robót ziemnych w regionie Oostende są następujące:

  • Będziesz odpowiedzialny za budowę tarasów, podjazdów i chodników

  • Wykonywanie prac ziemnych i fundamentów

Czy powyższy opis stanowiska już do Ciebie przemawia? W takim razie koniecznie czytaj dalej!

W przypadku tej oferty pracy ważne są również poniższe cechy:

  • Doświadczenie nie jest koniecznością, motywacja tym jak najbardziej! Jeśli masz wcześniejsze doświadczenie, jest to z pewnością dodatkowy atut

  • Wykonujesz dokładną i precyzyjną pracę

  • Uważasz, że ważne jest, aby wspólnie z zespołem zrealizować dobry projekt,

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B (BE jest dodatkowym atutem) i możesz samodzielnie dotrzeć do siedziby firmy.

  • Znasz jezyk angielski badz niderlandzki w stopniu komunikatywnym

Zespół 35 specjalistów, w tym kierowników projektów, architektów i kadry kierowniczej, jest gotowy do osiągnięcia pięknych rezultatów i zadowolenia klientów.

Postępują zgodnie z planem krok po kroku, od wstępnej wizyty w salonie po pełną realizację, aby zapewnić płynne i przejrzyste doświadczenie.

Koncentrują się na tworzeniu spójnych projektów ogrodowych, które nie tylko są dostarczane na czas, ale także pozostają ponadczasowe. Oferują również usługi doradcze i konserwacyjne, aby klienci mogli cieszyć się swoimi ogrodami przez cały rok.

Czy spędzasz czas przede wszystkim na zewnątrz? Układanie podjazdów, kostki brukowej, prace ziemne i fundamentowe nie mają dla Ciebie tajemnic? A może masz już wstępne doświadczenie zawodowe w budownictwie ogrodowym lub środowiskowym? W takim razie ta firma jest zdecydowanie dla Ciebie!

MARTA SZCZESNA
ACCENT CONSTRUCT INFLOW OOSTENDE