Oferta pracy
Pracownik robot wykonczniowych
Furnes
Opcja umowy stałej

17.39 - 20.90 / godzinę
20/7/2024
West Flanders
Budownictwo
Dzień

427481

Oferujemy

Co ta firma ma do zaoferowania?

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, w tym dodatek na koszty dojazdu

  • Dynamiczne środowisko pracy zapewniające zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.

  • Opcja stałej pracy po pozytywnym okresie wprowadzającym

Świadczenia dodatkowe

Dni urlopu
Bony na eko produkty

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w regionie Veurne poszukujemy wykwalifikowanego i zmotywowanego pracownika remontowego, który dołączy do ich zespołu. Jako dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w renowacji budynków, oferuje szeroki zakres wymagających projektów.
Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Będziesz wykonywać różne zadania remontowe, w tym wyburzanie, murowanie, układanie płytek, tynkowanie i malowanie.

  • Będziesz ściśle współpracować z innymi członkami zespołu, aby realizować projekty wydajnie i zgodnie z harmonogramem.

  • Będziesz dostarczać wysokiej jakości prace i zapewniać, że wszystkie działania są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami.

Czy jesteś prawdziwym profesjonalistą, który lubi pomagać w przekształcaniu istniejących projektów? Skontaktuj się z nami:
marta.szczesna@accentjobs.be // +32 59 43 12 10

Jako pracownik remontowy w tej firmie w regionie Veurne ważne jest, abyś posiadał następujące cechy:

  • Masz już pierwsze doświadczenie w sektorze renowacji

  • Potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

  • Masz dobrą kondycję fizyczną, a nowe wyzwania Cię nie zniechęcają.

  • Posiadasz prawo jazdy kat B

Ta firma jest uznanym graczem w regionie. Działa od 2009 roku i rozpoczęła swoją działalność jako profesjonalna złota rączka. Szybko jednak przeszła do swojej obecnej specjalizacji, czyli kompleksowych remontów.

Prawdziwy pracownik remontowy od razu poczuje się tutaj jak w domu. Dołączysz do firmy, która przez lata nauczyła się doceniać jakość, która niewątpliwie stała się nicią biegnącą przez ich wizję wykończenia i realizacji projektów.

Będziesz częścią silnego zespołu; wraz z około 20 kolegami będziesz codziennie odpowiedzialny za prace rozbiórkowe, murarskie, podłogowe, gipsowe, malarskie itp. w luksusowych domach, mieszkaniach i biurowcach.

Razem ze mną idziesz na rozmowę rozpoznawczą i poznajesz kierownika i firmę, patrząc na zdjęcia, kiedy wchodzisz do ich zespołu i projektów, od razu czujesz ciepło firmy. Firma, w której przykłada się dużą wagę do bezpieczeństwa, przyjemności i dobrego samopoczucia swoich pracowników.

Co nie bez znaczenia, firma jest doskonale zlokalizowana, aby obsługiwać region przybrzeżny, a także znajduje się w pobliżu autostrady E40.

MARTA SZCZESNA
ACCENT CONSTRUCT INFLOW OOSTENDE