Pracownik przygotowywania sali i imprez okolicznosciowych/ Dilbeek
Dilbeek
Opcja umowy stałej

15.00 - 18.00 / godzinę
15/4/2024
Flemish Brabant
Gastronomia i turystyka
Robotnik

416855

Oferujemy

Na to stanowisko w Dilbeek możesz liczyć na:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie odpowiadające Twojemu doświadczeniu.

  • Możliwości rozwoju zawodowego w branży eventowej.

  • Zróżnicowaną rolę w dynamicznym i kreatywnym zespole.

  • Pracę w inspirującym otoczeniu, gdzie żaden dzień nie jest taki sam.

Opis stanowiska

Twoje obowiązki na tym stanowisku to:

  • Organizacja sal zgodnie ze specyficznymi wymaganiami każdego wydarzenia.

  • Rozstawianie i dekorowanie stołów, krzeseł i sprzętu eventowego.

  • Kontrolowanie sprzętu technicznego i udogodnień.

  • Praca zgodnie z napiętymi terminami, aby sale były gotowe na czas.

  • Asystowanie przy zmianach w przestrzeni podczas wydarzeń.

  • Bycie punktem kontaktowym dla dostawców podczas montażu i demontażu .

  • Utrzymywanie i zarządzanie zapasami i materiałami.

  • Dbanie o przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa.

Twój profil

Szukamy kogoś na to stanowisko, kto:

  • Ma doświadczenie w przygotowywaniu sal i organizacji wydarzeń, lub wykazuje silną chęć do nauki.

  • Posiada doskonałe umiejętności organizacyjne i elastyczne podejście.

  • Ma dobrą kondycję fizyczną i jest w stanie wykonywać ciężką pracę.

  • Ma umiejętność rozwiązywania problemów i umie pracować pod presją.

  • Potrafi pracowac w zespole, ale także jest w stanie pracować samodzielnie.

  • Jest dostępny wieczorami i w weekendy.

  • Ma proaktywne podejście

Od 1988 roku nasz klient organizuje wydarzenia i prywatne uroczystości. To co zaczęło się jako skromna działalność rodzinna, przerodziło się w czołowego gracza na rynku.Oddany zespół codziennie daje z siebie wszystko, aby zarówno prywatne uroczystości jak i wydarzenia firmowe były niezapomnianymi doświadczeniami. Są zdeterminowani, aby zachować kameralną, rodzinna atmosferę, która charakteryzuje miejsce i organizację, pozwalając klientom bezpośrednio doświadczyć obsługi ich zgranego zespołu.

MALGORZATA FIDANCI
ACCENT FOREIGN AALST