Oferta pracy
Pracownik produkcji
Ruddervoorde
Opcja umowy stałej

15.93 - 15.93 / godzinę
12/6/2024
West Flanders
Technika i produkcja
Dzień

395292

Oferujemy

Oferujemy stałą pracę po pozytywnym okresie tymczasowym w rodzinnej firmie.
Wynagrodzenie początkowe wynosi 15,93 €, a za wszystkie godziny pracy przed 6 rano otrzymasz 10% dodatku.
Po 6 miesiącach Twoje wynagrodzenie zostanie uzupełnione o bony na posiłki w wysokości 6,00 €
Tydzień pracy będzie wynosił 38 godzin, więc od poniedziałku do czwartku będziesz pracować 8 godzin, a w piątki 2 godziny mniej.
Firma nie jest zbiorowo zamknięta, co oznacza, że urlop można wziąć swobodnie i w porozumieniu z managementem.

Oczywiście zapewniamy również wszelkie środki ochrony osobistej, ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Opis stanowiska

Jako pracownik produkcyjny/operator krajalni będziesz odpowiedzialny/a za następujące zadania:

  • wkładanie wszystkich składnikow do kotła, a następnie krojenie ich maszynowo, składniki są pakowane w worki lub paczki o wadze 10 lub 20 kg

  • dokładne sprzątanie miejsca pracy

  • pod nieobecność kolegów będziesz pracować również przy linii produkcyjnej lub pomagać w przygotowywaniu marynat

Twój profil

Czego wymagamy od kandydata na to stanowisko:

  • Doświadczenie w firmie spożywczej jest plusem, ale nie jest wymagane

  • Doświadczenie jako pracownik produkcji lub operator jest plusem, ale również nie jest wymagane

  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego

  • Dobre umiejętności myślenia i rozumowania w zakresie obsługi i regulacji maszyn

  • Praca fizyczna nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Wczesny start między 4 rano a 6 rano

  • Praca w 38-godzinnym tygodniu pracy

Firma specjalizuje się w przygotowywaniu produktów wegetariańskich (hamburgery, zimne i gorące sosy, sałatki i pasztety).
Jest to średniej wielkości firma składająca się z około 20 stałych pracowników, którzy tworzą entuzjastyczny zespół.

PAULINA GADECKA
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION BRUGGE