Oferta pracy
Pracownik ogrodowy flexi
Ingelmunster
Opcja umowy stałej

15.20 - 15.30 / godzinę
27/5/2024
West Flanders
Gastronomia i turystyka
Dzień

419009

Oferujemy

Oferujemy:

  • różne dni pracy

  • dni pracy do ustalenia

  • prawidłowe wynagrodzenie

Opis stanowiska

Jako pracownik flexi będziesz mieć następujące obowiązki:

  • pomoc w pracach związanych z utrzymaniem ogrodu

  • pomoc przy zakładaniu trawników, sadzeniu roślin, wykonywaniu podjazdów, tarasów

  • stawianie ogrodzeń/portów

  • pomoc w pracach konserwacyjnych w ogrodzie, sadzenie i wyrywanie roślin w ogrodzie.

Twój profil

Kim jesteś?

  • posiadasz status flexi

  • jesteś osobą, która lubi pracować na zewnątrz

  • lubisz uczyć się nowych rzeczy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako specjaliści od ogrodów, nasz klient jest w stanie realizować projekty z dużym know-how. Co więcej, są oni pasjonatami prac ogrodowych. Ponadto mogą wykonywać prace w różnych typach ogrodów: ogrodach miejskich, ogrodach willowych itp.

Oprócz zakładania i pielęgnacji ogrodów prywatnych, wykonują również prace w ogrodach firmowych (pielęgnacja zieleni, podjazdów itp.).
Obecnie ich zespół poszukuje dodatkowej pomocy.

AGNIESZKA JASINSKA-GODZISZ
ACCENT FOREIGN ROESELARE