Oferta pracy
Pracownik ogrodowy
Kaprijke
Opcja umowy stałej

15.19 - 15.19 / godzinę
16/7/2024
East Flanders
Zawody artystyczne,
Technika i produkcja,
Gastronomia i turystyka
Dzień

332637

Oferujemy

W przypadku wakatu pracownika ogrodowego w Kaprijke oferujemy Państwu zróżnicowaną i pełną wyzwań pracę.

  • Zatrudnienie na pełny etat z możliwością umowy na czas nieokreślony

  • Będą Państwo pracować w firmie rodzinnej, w której jakość i komunikacja są najważniejsze

  • 38 godzin tygodniowo, począwszy od 7 rano

  • Dodatek odzieżowy w wysokości 0,82 €/dzień

  • Dobre wynagrodzenie zgodnie z wiedzą i doświadczeniem, skala wynosi 15,19 euro

  • Praca na miejscu

  • Świetna atmosfera w pracy

  • Możliwość parkowania

  • Trudny dojazd środkami transportu publicznego

Opis stanowiska

Na wakat pracownika ogrodowego poszukujemy osoby z dużym entuzjazmem. Państwa obowiązki będą następujące:

  • Będą Państwo pomagać w projektowaniu, układaniu lub utrzymywaniu parków, ogrodów lub boisk sportowych

  • Będą Państwo pracować z klinkierem, krawężnikami, drewnem i kamieniem naturalnym

  • Wykonywanie zaprojektowanego planu tak dokładnie, jak to możliwe

  • Obsługują Państwo narzędzia mechaniczne lub elektryczne, takie jak kosiarki, piły łańcuchowe, wykaszarki itp.

  • Mogą Państwo budować domki ogrodowe i układać ścieżki, tarasy i podjazdy

  • Instalują Państwo oświetlenie ogrodowe i ogrodzenia

Nasz klient z Kaprijke poszukuje pracownika ogrodowego, który dołączy do zespołu.
Oprócz pierwszego doświadczenia zawodowego, jest to Państwa profil:

  • Posiada Pan/Pani podstawową wiedzę na temat zieleni i roślin lub równoważną poprzez doświadczenie

  • Widzą Państwo pracę i dążą do perfekcji

  • Przestrzega Pan/Pani obowiązujących norm bezpieczeństwa

  • Nożyce do żywopłotu, wykaszarka, kosiarka, ... nie są Państwu obce

  • Potrafi Pan/Pani poruszać się samodzielnie lub przynajmniej udać się do magazynu

  • Nie boi się Pan/Pani pracy przy wietrze i niepogodzie

  • Przyjazne nastawienie do klienta i uprzejmość są niezbędne w tej pracy

  • Zdrowa dawka humoru

  • Z pewnością poradzą sobie Państwo z pracą fizyczną

Czy lektura tej oferty pracy zaostrzyła Państwa apetyt, aby wziąć się do pracy i umieścić więcej zieleni na mapie?
Proszę szybko skontaktować się z nami, korzystając z poniższych danych:
eeklo.industry@accentjobs.be
09/218 80 60

Nasz klient z siedzibą w Kaprijke może być wykonawcą, rzemieślnikiem lub instalatorem, który zrealizuje Państwa projekt!
Specjalizuje się on głównie w kształtowaniu krajobrazu i konserwacji.

Rouaa Alnassar
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION GENT 2