Oferta pracy
Pracownik myjni samochodowej
Sint-Kruis
Opcja umowy stałej

15.40 - 16.00 / godzinę
25/7/2024
West Flanders
Gastronomia i turystyka
Robotnik
Dzień,
Weekend

380531

Oferujemy

  • Przyjemne środowisko pracy w rodzinnej firmie

  • Praca w pełnym wymiarze godzin z różnorodnymi zadaniami

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy

Opis stanowiska

  • Jestes odpowiedzialny/a za kasę i informowanie klienta o wybranym programie mycia

  • Przeprowadzasz samochody przez myjnię

  • W spokojniejszych momentach częściąTwojej pracy jest pomoc w utrzymaniu myjni

Na stanowisko asystenta myjni samochodowej u naszego klienta w Brugii poszukujemy osoby, która zgadza się z poniższymi wymaganiami:

  • Elastyczność: Jestes gotowy/a do pracy w weekendy

  • Prawo jazdy B: Posiadanie prawa jazdy B jest dodatkowym atutem, ponieważ być może będziesz musial/a przemieszczać samochody na terenie myjni

  • Dbałość o szczegóły: dbasz o szczegóły i zapewniasz, że każdy samochód jest dokładnie wyczyszczony

  • Obsługa klienta: Jestes przyjaźny/a i pomocny/a dla klientów

Naszym klientem jest znana myjnia samochodowa w regionie Brugii. Specjalizuje się ona zarówno w czyszczeniu zewnętrznym, jak i wewnętrznym samochodów.

PAULINA GADECKA
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION BRUGGE