Oferta pracy
Pracownik magazynu
Eeklo
Opcja umowy stałej

15.50 - 17.00 / godzinę
16/7/2024
East Flanders
Logistyka i dystrybucja
Dzień

399723

Oferujemy

W przypadku wakatu na stanowisku pracownika magazynu okien i drzwi aluminiowych oferujemy Państwu, co następuje:

  • po pozytywnym okresie tymczasowym, możliwość umowy na czas nieokreślony

  • będą Państwo pracować w świetnym zespole, który sprosta każdemu wyzwaniu

  • czeki ekologiczne

  • praca dzienna (40h/w): 7.30-17.00 i w piątki do 11.30

  • wynagrodzenie w zależności od wiedzy/doświadczenia między 15,50 € - 17 € brutto/godz

Firma działa głównie na rynku projektowym, a duch zespołowy jest bardzo ważny. Wspólnie zespół zajmuje się bardzo zróżnicowanymi projektami dla głównych wykonawców zorientowanych na jakość. Oferujemy pracę pełną wyzwań i urozmaiconą, w której mogą Państwo rozwijać się w nieskończoność. Stawiamy na konsultacje zespołowe i pasję.

Świadczenia dodatkowe

Dni urlopu
Bony na eko produkty

Opis stanowiska

Poszukujemy Pana/Pani na stanowisko Magazyniera u naszego klienta z branży metalowej w Eeklo!

Na czym dokładnie polega ta praca i jakie są Państwa codzienne zadania?
Jako magazynier są Państwo odpowiedzialni z jednej strony za transport, a z drugiej za zarządzanie magazynem.

Ogólne zadania do wykonania będą następujące

  • dostarczanie okien na place budowy (prawo jazdy kat. BE)

  • odbiór materiałów od poddostawców

  • zapewnienie uporządkowanego przechowywania surowców

  • pakowanie produktów zgodnie z odpowiednimi standardami

  • kompletacja towarów

  • montaż towarów

  • monitorowanie zapasów

  • sprawdzanie odbioru towarów przez cały czas

  • rejestrowanie zamówień

  • sporządzanie listy uszkodzonych lub wadliwych produktów

Nasz klient z branży metalowej poszukuje Magazyniera, który w pełni odzwierciedla następujące umiejętności i zdolności:

  • posiadają Państwo doświadczenie w pracy w magazynie

  • posiada Pan/Pani prawo jazdy kategorii BE uprawniające do holowania remorque. Prawo jazdy C jest dużym atutem, ale nie koniecznością

  • jest Pan/Pani osobą łatwą w nawiązywaniu kontaktów z zespołem i klientami

  • przywiązuje Pan/Pani dużą wagę do ładu i porządku

  • jeśli chodzi o organizację i strukturę, jest Pan/Pani silną osobą

  • mówi Pan/Pani płynnie po holendersku i trochę po angielsku

  • potrafi Pan/Pani samodzielnie podejmować i/lub wykonywać zadania

Nasz klient z siedzibą w Eeklo ma ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji i montażu konstrukcji aluminiowych, głównie okien i drzwi.
Dzięki dobrej współpracy z Reynaers Aluminium w zakresie surowców i przetwarzania we własnym warsztacie, zapewniają oni skrupulatną kontrolę każdego ogniwa w procesie produkcyjnym. W ten sposób gwarantują produkt końcowy o wyjątkowo wysokiej jakości.

Rouaa Alnassar
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION GENT 2