Oferta pracy
Pracownik do iniekcji przeciw wilgoci
Wilrijk
Opcja umowy stałej

17.16 - 23.00 / godzinę
30/4/2024
Antwerp
Budownictwo
Robotnik

397631

Oferujemy

Co dla Ciebie w tym jest?

  • Wymagające stanowisko w rozwijającej się firmie.

  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z dodatkowymi korzyściami.

  • Pozytywne i koleżeńskie środowisko pracy.

  • Szansa na bycie częścią zespołu, który przyczynia się do poprawy warunków życia ludzi poprzez rozwiązywanie problemów z wilgocią.

  • Bony ekologiczne.

  • Możliwość bezpłatnego zdobycia certyfikatu VCA.

Opis stanowiska

Jak wygląda Twój dzień jako pracownik do iniekcji przeciw wilgoci ?

Obowiązki i odpowiedzialności:

  • Wykonywanie iniekcji przeciw wilgoci zgodnie z obowiązującymi procedurami i wytycznymi.

  • Identyfikowanie i raportowanie ewentualnych problemów podczas wykonywania pracy.

  • Współpraca z kolegami w celu efektywnego i skutecznego zakończenia projektów.

  • Dbanie o bezpieczne i czyste środowisko pracy na miejscu pracy.

  • Praca zorientowana na klienta i promowanie satysfakcji klienta.

Kogo szukamy na stanowisko pracownika do iniekcji przeciw wilgoci ?

  • Pewne zdolności techniczne i/lub doświadczenie są plusem, a dalsze wewnętrzne szkolenie w tym zakresie jest możliwe.

  • Zręczność i zdolność do pracy budowlanej i renowacyjnej.

  • Zdolność do wykonywania pracy fizycznej i pracy w różnych warunkach.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kategorii B jest plusem.

Nasz klient to wiodąca firma specjalizująca się w zwalczaniu wilgoci i remontach w Antwerpii i okolicach. Mają ponad 20 lat doświadczenia i zdobyli mocną reputację w rozwiązywaniu problemów z wilgocią wstępującą, wilgotnymi piwnicami i innymi problemami związanymi z wilgocią. Są zaangażowani w dostarczanie wysokiej jakości usług dla naszych klientów i dążą do trwałych rozwiązań ich problemów.

MAGDALENA MARCZEWSKA
ACCENT CONSTRUCT INFLOW ANTWERPEN