Oferta pracy
Pracownik dekarski ze szkoleniem wewnętrznym
Genk
Opcja umowy stałej

17.16 - 20.00 / godzinę
26/7/2024
Limburg
Budownictwo
Dzień

373232

Oferujemy

Dołączą Państwo do stabilnego środowiska pracy, w którym można rozwijać swoje umiejętności i stać się ekspertem w swojej dziedzinie.
W szczególności oferujemy Państwu

  • Umowę na czas nieokreślony

  • Możliwość odbycia okresu próbnego w firmie

  • Wszystkie niezbędne materiały są do Państwa dyspozycji

  • Szkolenie wewnętrzne

  • Szkolenie zewnętrzne

  • Wynagrodzenie zgodne ze stawkami obowiązującymi w branży budowlanej (PC 124)

  • Nadrobione dni odpoczynku

  • Premia lojalnościowa

  • Znaczki pogodowe

  • Świadczenia pozaprawne (np. czeki ekologiczne)

  • Dynamiczna i zrelaksowana atmosfera pracy

  • Parking przed drzwiami

  • Doświadczony zespół wokół Państwa

Jest tylko jedna droga do Państwa nowej pracy - przycisk poniżej, aby mogli Państwo od razu aplikować!

Czy wolą Państwo rozejrzeć się za innymi możliwościami stałej pracy w branży budowlanej?
Proszę skontaktować się z nami, korzystając z poniższych danych, a wspólnie przeanalizujemy możliwości!

Genk.construct@accentjobs.be

Opis stanowiska

Czy zawsze chcieli Państwo nauczyć się konkretnego zawodu?
Ale nigdy nie mieli Państwo okazji z powodu "braku doświadczenia" lub "braku szkolenia"?
Poszukujemy przyszłych rzemieślników lub rzemieślniczek!

Nasz klient w regionie Genk specjalizuje się w pracach dekarskich i chętnie przeszkoli Państwa i nauczy fachu.

Jak wygląda dzień pracy dekarza?

  • rano może się Pani zdrzemnąć w furgonetce, podczas gdy Pani kolega jedzie na plac budowy

  • przed rozpoczęciem pracy omawia Pan/Pani plan dnia z brygadzistą

  • wykonuje Pan/Pani prace przygotowawcze, takie jak piłowanie

  • pomagają Państwo budować rusztowania

  • pomagają Państwo przy pracach rozbiórkowych

  • pomagają Państwo w pracach ciesielskich przy krokwiach

  • instalują Państwo izolację

  • układanie płytek

  • układanie EPDM

  • pracują Państwo z narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami

  • ściśle przestrzegają Państwo zasad bezpieczeństwa i pracują w dobrej harmonii ze współpracownikami

  • godziny pracy są regularne, ale mogą się różnić w zależności od zadań i warunków pogodowych

  • będą Państwo pracować na budowach w Leuven, Kempen i głównie w regionie Limburgii

W piątki mogą Państwo wrócić do domu nieco wcześniej, aby rozpocząć weekend.

W przypadku tego wakatu na stanowisku dekarza ważne jest, aby nie bać się wysokości.
Ponadto:

  • mają już Państwo pierwsze doświadczenie w pracy na wysokości lub posiadają certyfikat VCA

  • lubią Państwo pracować w zespole

  • mają Państwo wiedzę techniczną

  • pracują Państwo na świeżym powietrzu

Nasz klient w Genk specjalizuje się w dachach spadzistych i okładzinach elewacyjnych.
Codziennie rano będą Państwo wyjeżdżać z Genk na różne budowy.
Firma kładzie nacisk na punktualność i poprawność.
Panuje tu bardzo rodzinna atmosfera pracy, zgodnie z mottem work hard, play hard.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników mogą Państwo dobrze śledzić projekty i uczyć się każdego dnia.

ANNA BIERNACKA
ACCENT CONSTRUCT INFLOW GENK