Oferta pracy
Praca na zmywaku FLEXI
Ledegem
Opcja umowy stałej

13.00 - 13.05 / godzinę
10/6/2024
West Flanders
Technika i produkcja
Dzień

408319

Oferujemy

Oferta dla pomocnika zmywającego;

  • praca flexi

  • atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

  • przyjemna atmosfera pracy

Opis stanowiska

Jako pracownik będziesz wykonywać następujące zadania:

  • pomagasz ręcznie zmywać sprzęt kuchenny (miski, patelnie, sztućce, talerze, ...)

  • pracujesz 4 popołudnia w tygodniu od 13.30 do 17.00 (nie w środy)

Twój profil

Czego oczekujemy?

  • jesteś dostepny cztery dni w tygodniu w godzinach popoludniowych

  • możesz pracować jako flexi

  • jesteś gotowy do ręcznego zmywania

Nasz klient przygotowuje i dostarcza różnorodne posiłki szkolne w szerokim regionie. Z ich zespołem liczącym około 6 pracowników szukają dodatkowego wzmocnienia.

ANNA NALAZEK
ACCENT FOREIGN ROESELARE