Oferta pracy
Praca jako dekarz dachów płaskich w regionie Genk
Genk
Opcja umowy stałej

15.00 - 17.00 / godzinę
26/7/2024
Limburg
Budownictwo
Dzień

280192

Oferujemy

Dla pracy jako dekarz dachów płaskich w regionie Genk, cieszysz się następującymi korzyściami:

  • ogromny szacunek dla firmy i jej właściciela (on jest dla swoich pracowników, staje w ich obronie i jest z nimi bardzo zaangażowany)

  • nadgodziny, rekompensata za ubrania

  • oferta szkoleń

  • atrakcyjne wynagrodzenie między 17 a 20 euro

  • jeśli twoja rozmowa kwalifikacyjna przebiegnie pomyślnie, możesz od razu zacząć pracę

  • zróżnicowanie w twoim pakiecie zadań

  • duże zainteresowanie bezpieczeństwem

Opis stanowiska

Dla pracy jako dekarz dachów płaskich w regionie Genk, będziesz wykonywać następujące zadania:

  • Montaż izolacji;

  • Instalacja różnych rodzajów pokrycia dachowego;

  • Montaż wykończenia krawędzi;

  • Na koniec instalacja dachów zielonych.

Dla pracy jako dekarz w regionie Genk oczekujemy kandydata, który wie, jak się za to zabrać. Poniższe cechy są niezbędne dla dekarza dachów płaskich:

  • Dachy płaskie nie mają przed tobą żadnych tajemnic;

  • Nie masz lęku wysokości, nasze zadania bowiem prowadzą cię na duże wysokości;

  • Potrafisz czytać plany;

  • Lubisz dobrą atmosferę zespołową, ale potrafisz również pracować samodzielnie;

  • Masz elastyczne podejście, czy zaczynasz wcześnie czy pracujesz dłużej, pracujesz blisko domu czy daleko,... wszystko jest możliwe;

  • Jesteś świadomy konieczności podjęcia środków bezpieczeństwa i wiesz, jak prawidłowo je wdrożyć na budowie.

Naszym partnerem jest część dużego koncernu aktywnego w konstrukcji dachów, balustrad i fasad.
Zajmują się oni uszczelnianiem zarówno dachów płaskich, jak i nachylonych. Firma ma wysokie świadomość bezpieczeństwa i zawsze skupia się na jakościowych i innowacyjnych rozwiązaniach długoterminowych dzięki swoim rodzinnych wartościom. Grupa składa się z różnych spółek córek, każda ze swoją własną specjalnością. Dzięki temu możemy oferować unikalne i specjalistyczne usługi.

KATARZYNA STEFANIAK
ACCENT CONSTRUCT INFLOW GENK