Oferta pracy
Pomocnik kierowcy
Breendonk
Opcja umowy stałej

26/7/2024
Antwerp
Logistyka i dystrybucja
Dzień

386853

Oferujemy

Nasz klient dąży do tego, aby być najbardziej wiodącą firmą w branży przetwarzania odpadów na produkty, przez ich wkład w zrównoważone społeczeństwo.

Możesz zawsze liczyć na:

  • Zawsze wypłacane na czas wynagrodzenie

  • Nadgodziny, które są wypłacane

  • Perspektywę stałej umowy

  • Zazwyczaj pracujesz w systemie dziennym i wracasz do domu na czas

  • Pracujesz samodzielnie, masz urozmaicenie i kontakt z klientami

  • Mnóstwo możliwości awansu i miłych współpracowników

Opis stanowiska

Nasz klient koncentruje się wyłącznie na pozyskiwaniu wartości z odpadów, zamiast ich spalania czy składowania. Jako pomocnik kierowcy będziesz odpowiedzialny za:

  • Odbiór wypełnionych worków na śmieci, papieru/kartonu i szkła od osób prywatnych;

  • Odbiór kontenerow od różnych klientów;

Twój profil

Od kandysatow oczekujemy:

  • swobodnej komunikacji w jezyku Niderlandzkim

  • sprawnosci fizycznej ( trzeba podnisic okolo 15kg worki)

  • Pracując jako pracownik odbierający odpady, to pracę na świeżym powietrzu i często towarzysza jej nieprzyjemne zapachy. Twoje zaangażowanie na rzecz dobrostanu ludzi jest na pierwszym miejscu, więc dla Ciebie to nie jest przeszkoda;

  • Wspólnie z kolegami dbasz o bezpieczeństwo pracy i nie przeoczysz niczego ważnego, pomagacie sobie nawzajem i przejmujesz odpowiedzialność w razie potrzeby.

Nasz klient dąży do bycia najbardziej wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie przekształcania odpadów w produkty (waste-to-product), poprzez ich wkład w zrównoważone społeczeństwo. Co dokładnie rozumieją przez waste-to-product? Chodzi o to, że zamierzają się wyłącznie skupić na wydobywaniu wartości z odpadów. To zamiast ich spalania czy składowania. 89% z 14 milionów ton odpadów, które rocznie przetwarzają, jest recyklingowane lub wykorzystywane do odzysku energii i chcą na tym dalej budować. Ich unikalne podejście do waste-to-product oferuje również najbardziej kapitałooszczędną rozwiązanie dla efektywnego recyklingu i zarządzania odpadami.

SYLWIA SMOLKA
ACCENT FOREIGN SINT-NIKLAAS