Oferta pracy
Półautomat spawalniczy
Eeklo
Opcja umowy stałej

15.00 - 15.50 / godzinę
16/7/2024
East Flanders
Technika i produkcja
Dzień

380591

Oferujemy

Oprócz tego wspaniałego wakatu jako spawacz półautomatyczny w Eeklo, jakie są dla Państwa korzyści?

  • możliwość stałej pracy po pozytywnym okresie przejściowym

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń zaczynający się od 15,5-16 €/godz

  • pracują Państwo 40 godzin dziennie, zaczynając o 7.30 rano

  • szkolenia wewnętrzne

  • czeki ekologiczne

Opis stanowiska

Nasz klient w regionie Eeklo poszukuje osoby, która podejmie się następujących zadań dla półautomatycznego spawacza:

  • spawa Pan/Pani duże konstrukcje na warsztacie, takie jak siatki wzmacniające lub słupy, ...

  • może Pan/Pani pracować z ogólnymi materiałami budowlanymi, takimi jak ściernica, wiertarka, klucz itp.

  • czasami pomagają Państwo w przygotowaniu produktów

  • wykonywać prace szlifierskie

Każdy spawacz ma swoją własną "wyspę warsztatową". Jest to miejsce pracy z własnym sprzętem i planami pomyślnego wykonania zadania.

Jako spawacz półautomatyczny w Eeklo może Pan/Pani odpowiedzieć twierdząco na poniższe pytania dotyczące umiejętności i kompetencji:

  • posiadają Państwo wykształcenie spawalnicze lub pewne doświadczenie

  • duża chęć do pracy w sektorze metalowym - konstrukcje grube, takie jak mosty

  • czytanie planów nie ma dla Pana/Pani tajemnic

  • Certyfikat VCA lub chęć jego uzyskania

  • uważa Pan/Pani, że bezpieczeństwo jest najważniejsze

Czy to wzbudziło Państwa zainteresowanie i są Państwo ciekawi, aby dowiedzieć się więcej?
Proszę aplikować, korzystając z poniższych danych:
E-mail: eeklo.industry@accentjobs.be
Tel: 09/218 80 60
Whatsapp: https://wa.me/0475807040
Adres: Molenstraat 2, 9900 Eeklo

Nasz klient specjalizuje się w handlu metalami i konstrukcjami stalowymi. Buduje np. fabryki, obiekty portowe, hale, silosy, maszty, mosty rurowe...

Ich zdolność produkcyjna w zakresie konstrukcji stalowych wynosi 500 ton stali miesięcznie. Oferują usługi w zakresie niestandardowych konstrukcji stalowych, infrastruktury kolejowej, petrochemii i elektrowni.
W dziale handlu metalami firma specjalizuje się w zbrojeniu betonu i wszelkich akcesoriach. Mogą one zostać dostarczone do Państwa w stanie surowym, malowanym, metalizowanym lub ocynkowanym.

Ich wartości są następujące:
Koncentracja na kliencie: chcą pomóc klientowi tak dobrze i prawidłowo, jak to możliwe, tworzenie dobrych relacji z klientem jest priorytetem!

Jakość: wszystko musi być zawsze w idealnym porządku, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Bezpieczeństwo: przestrzegają standardów bezpieczeństwa. Z pewnością nie chcą, aby komukolwiek stała się krzywda z powodu nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa.

Rouaa Alnassar
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION GENT 2