Oferta pracy
Płytkarz polywalentny
Court-Saint-Etienne
Opcja umowy stałej

15.47 - 16.71 / godzinę
26/6/2024
Walloon Brabant
Budownictwo
Dzień

270121

Oferujemy

3 zalety pracy z nami:

  • korzystna skala płac z CP 124

  • umowa z perspektywą stałego zatrudnienia

  • możliwości rozwoju

Aplikuj szybko na adres: brussel.foreign.construct@accentjobs.be

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:

  • wykonywanie prac remontowych i kładzenie płytek

  • wymianę listew przypodłogowych, drzwi i okien

  • układanie okładzin podłogowych i ściennych z materiałów ceramicznych lub kamienia naturalnego

  • układanie lub naprawę wylewki

  • wykonywanie prac wykończeniowych: montaż listew przypodłogowych, wypełnianie fug i wygładzanie spoin

  • instalacja płytek ściennych

  • wykonywanie prac stolarskich

Twój profil

Jesteś samodzielny na budowie
Masz udokumentowane doświadczenie w renowacjach
Jesteś osobą wszechstronną i masz doświadczenie w kładzeniu płytek w łazienkach
Jesteś dokładny w swojej pracy

Nasz klient jest aktywny od 22 lat w sektorze płytek ceramicznych, a także w renowacjach, zagospodarowaniu przestrzeni zewnętrznych i basenach. Obszar działania firmy to Brabancja Walońska i okazjonalnie Bruksela.

Valeria Boico
ACCENT FOREIGN CONSTRUCT BRUSSEL