Oferta pracy
Płytkarz
Nivelles
Opcja umowy stałej

15.63 - 17.00 / godzinę
26/6/2024
Walloon Brabant
Budownictwo
Dzień

324113

Oferujemy

3 dobre powody, dla których warto z nami współpracować?

  • umowa z perspektywą długoterminową

  • możliwości rozwoju

  • indywidualne podejście

Opis stanowiska

  • Układasz okładziny ścienne i podłogowe z materiałów ceramicznych lub kamienia naturalnego.

  • Robisz to tradycyjnie na łóżku z zaprawy murarskiej lub stabilizowanej albo kleisz materiały.

  • Czasami musisz wyrównać podkład (wylewkę) lub wyprostować ścianę, zanim prawidłowo położysz płytki.

  • Układasz lub naprawiasz wylewkę.

  • Przycinasz lub piłujesz płytki.

  • Umieszczasz płytki na świeżej wylewce.

  • Dokonujesz wykończenia: montaż cokołów, gruntowanie, wygładzanie spoin i czyszczenie całości.

  • Nakładasz klej na utwardzony podkład i układasz płytki.

  • Umieszczasz kafle. Wykładasz tarasy.

  • Stosujesz dekoracyjne techniki układania płytek, takie jak mozaika, granito.

  • Pracujesz zarówno w nowych budowach, jak i przy renowacjach.

  • Pracujesz samodzielnie lub w zespole.

  • Dojeżdżasz na miejsce pracy.

  • Czasami pracujesz przez dłuższy czas w niewygodnej pozycji, np. na kolanach lub w ciasnym pomieszczeniu.

  • Masz dobre pojęcie o innych technikach budowlanych.

  • Masz dobre wyczucie estetyki.

  • Przestrzegasz przepisów środowiskowych i bezpieczeństwa.

  • Twoje godziny pracy są regularne, ale mogą się różnić w zależności od zadania i warunków atmosferycznych.

Twój profil

Jesteś idealnym kandydatem?

  • posiadasz doświadczenie w układaniu płytek

  • jesteś dokładny i masz zmysł do szczegółów

  • potrafisz samodzielnie pracować na placu budowy

Nasz klient jest renomowany od 40 lat w dziedzinie wysokiej jakości płytek ceramicznych i wykończeń. Obszar działania to cały Brabant Walon i Bruksela.

Valeria Boico
ACCENT FOREIGN CONSTRUCT BRUSSEL