Oferta pracy
Operator spycharki do niwelacji
Naast
Opcja umowy stałej

15.00 - 16.00 / godzinę
16/7/2024
Hainaut
Budownictwo
Dzień

205195

Oferujemy

5 powodów, dla których warto współpracować z naszym klientem:

  • Możliwość rozwoju

  • Praca w dynamicznym zespole

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach w celu rozwoju swoich umiejętności.

  • Skala CP 124

  • Umowa tymczasowa z perspektywą umowy stałej

Czy widzisz siebie na tym stanowisku?
Proszę wysłać swoje CV na adres
brussel.foreign.construct@accentjobs.be

Opis stanowiska

  • Będzie Pan wykonywać prace związane z niwelacją terenu

  • Będzie Pan prowadzić różnego rodzaju maszyny budowlane, takie jak wywrotka, żuraw gąsienicowy, żuraw oponowy, koparka gąsienicowa wyposażona w lemiesz, w celu wykonywania prac niwelacyjnych

  • Masz udokumentowane doświadczenie w pracy na koparce gąsienicowej wyposażonej w lemiesz do prac niwelacyjnych

  • Jesteś precyzyjny, samodzielny i zmotywowany.

  • Jesteś godny zaufania i potrafisz się komunikować.

Naszym klientem jest firma inżynieryjna działająca na terenie całej Belgii. Pracuje na własnych budowach, a także na zasadzie podwykonawstwa dla głównych belgijskich i międzynarodowych grup.

Accent Jobs łączy elastyczność agencji pracy tymczasowej z jakością agencji selekcyjnej.
Oferujemy wyłącznie oferty pracy, które mogą prowadzić do stałego kontraktu. W tym celu możemy polegać na 700 pełnych pasji pracownikach, którzy każdego dnia pomagają znaleźć pracę ponad 12 000 osób.
Accent Jobs posiada 230 oddziałów i jest największą siecią w Belgii.

Valeria Boico
ACCENT FOREIGN CONSTRUCT BRUSSEL