Oferta pracy
Operator maszyn - Izegem - 2 zmiany
Izegem
Opcja umowy stałej

16.52 - 18.60 / godzinę
19/7/2024
West Flanders
Technika i produkcja
Robotnik
2 strony

386774

Oferujemy

UNILIN jest szczególnie silnie rozwijającą się firmą, aktywną na arenie międzynarodowej, stabilną finansowo i napędzaną przez
innowacyjnością. UNILIN jest wspierany przez zespół współpracowników, którzy cenią sobie profesjonalizm i przedsiębiorczość
i przedsiębiorczość. W zamian za Państwa doświadczenie, kreatywność i dynamizm, UNILIN oferuje
atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione dodatkowymi świadczeniami, możliwości rozwoju kariery, wyzwania w
za granicą oraz szeroki wachlarz możliwości szkoleniowych.

Świadczenia dodatkowe

Ubezpieczenie grupowe
Bony żywnościowe
Ubezpieczenie szpitalne
Premia za zmianę
Bony na eko produkty
Szkolenia (+ płatne szkolenia)
Dodatek rowerowy
Rower firmowy

Opis stanowiska

Jako operator, Pan/Pani i Pana/Pani koledzy jesteście odpowiedzialni za obsługę sterowanych komputerowo maszyn produkcyjnych. Zapewniają Państwo dobrą wydajność i koordynują planowanie. Aby zapewnić wydajny proces produkcji, ustawiają Państwo parametry, przeprowadzają kontrole jakości i są odpowiedzialni za pakowanie produktu.

  • Najlepiej, jeśli mają Państwo pierwsze doświadczenie w produkcji jako operatorzy maszyn.

  • Potrafi Pan/Pani prawidłowo ocenić zakłócenia w produkcji.

  • Dbają Państwo o bezpieczeństwo i jakość.

  • Biorą Państwo na siebie odpowiedzialność i lubią ściśle współpracować z kolegami.

  • Znają się Państwo na obsłudze komputera.

Unilin Group jest światowym liderem w projektowaniu wnętrz i budownictwie. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i sprzedażą podłóg laminowanych, luksusowych płytek winylowych, winylu w rolkach, parkietu kompozytowego, płytek dywanowych, wykładzin w rolce, paneli drewnopochodnych i dekoracyjnych, podłóg przemysłowych, systemów ściennych i dachowych oraz płyt izolacyjnych. Zatrudniamy 7500 pracowników w 105 lokalizacjach na całym świecie, w tym w 30 zakładach produkcyjnych. Łącznie w 2020 r. osiągnęliśmy sprzedaż na poziomie 2,21 mld euro.

Nasi klienci i partnerzy znają nas jako Unilin, IVC lub Godfrey Hirst, lub pod jedną z naszych marek, takich jak Quick-Step, Moduleo, Utherm, Pergo, Evola, Xtratherm lub ClicWall. Inwestowanie w ludzi z pasją, innowacyjne marki i zrównoważoną technologię jest dla nas oczywistością.

Unilin Group jest dumna z bycia częścią Mohawk Industries, globalnego lidera w branży podłóg, który osiąga sprzedaż na poziomie 10 miliardów dolarów i zatrudnia 41 600 pracowników.

ANNA NALAZEK
ACCENT FOREIGN ROESELARE