Oferta pracy
Operator instalacji wysokociśnieniowej
Ghent
Opcja umowy stałej

14.74 - 17.74 / godzinę
16/7/2024
East Flanders
Budownictwo
Robotnik

369272

Oferujemy

W związku z wakatem na stanowisku operatora instalacji wysokociśnieniowych/maszynisty głębokich fundamentów oferujemy Państwu, co następuje:

  • Ekscytującą pracę i wynagrodzenie zgodne z barema PC 124

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Będą Państwo pracować w międzynarodowej firmie, w której największym czynnikiem sukcesu jest entuzjazm i kreatywność pracowników

  • Szkolenia, rozwój i możliwości kariery

  • 12 dodatkowych dni wolnych w roku (ADV)

Jeśli pracują Państwo w branży budowlanej przez 6 miesięcy, automatycznie korzystają Państwo z ubezpieczenia szpitalnego w ramach sektora + korzystne ubezpieczenie dla całej rodziny

Opis stanowiska

Na stanowisko Operator Instalacji Wysokociśnieniowych/Maszynista Głębokich Fundamentów poszukujemy osób, które:

  • Są odpowiedzialne za prawidłowe działanie centrum mieszania

  • Potrafią tworzyć prawidłowe proporcje zaprawy wiertniczej

  • Kontrolują stan zapasów w silosach

  • Wskazywać, kiedy zapasy są na wyczerpaniu, aby proces produkcji zaprawy nie był zagrożony

  • Odpowiedzialny za codzienną konserwację i czyszczenie centrum mieszania i powiązanego sprzętu

  • Płynnie komunikuje się z kierownictwem budowy i kierowcą wiertnicy gąsienicowej

Jest Pan/Pani częścią zespołu składającego się z 2 osób; razem z operatorem wiertnicy gąsienicowej.

  • Posiadają doświadczenie w zakresie mechaniki lub maszyn budowlanych

  • Posiadają prawo jazdy

  • Chcą podróżować na różne krajowe place budowy

  • Chcą pracować na zewnątrz

  • Chęć uczestniczenia w szkoleniach

Nasz klient to wielospecjalistyczna grupa budowlana zatrudniająca ponad tysiąc pracowników.
Ich model wzrostu opiera się na trzech filarach: dywersyfikacji, innowacji i eksporcie.
Nie wprowadzają innowacji tylko w jednej specjalizacji, ale jako firma całościowa w kilku dyscyplinach: woda, energia, mobilność, renowacja, inżynieria budowlana, techniki specjalne i inne specjalistyczne techniki budowlane.
Nasz klient jest bardzo poszukiwanym partnerem w najbardziej złożonych projektach budowlanych i pracach infrastrukturalnych.

Rouaa Alnassar
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION GENT 2