Oferta pracy
Ogrodowy architekt krajobrazu
Lievegem
Opcja umowy stałej

14.50 - 15.00 / godzinę
16/7/2024
East Flanders
Technika i produkcja,
Gastronomia i turystyka,
Rzemiosło
Dzień

359767

Oferujemy

Nasz klient poszukuje jednego pracownika ogrodowego z zielonymi palcami, który lubi dostarczać jakość w domach ludzi.
Dołączą Państwo do rodzinnej firmy, w której

  • śmiech i dobra zabawa podczas pracy są koniecznością

  • panuje koleżeńska atmosfera i wszyscy się doceniają

  • wszyscy mają takie same zielone palce i pasję do ogrodów

  • długoterminowa praca jest również ich intencją

  • praca odbywa się w ciągu dnia, a dzień zaczyna się między 6.30 a 7 rano

  • pracują Państwo 40-godzinny tydzień pracy

  • wynagrodzenie jest współmierne do doświadczenia lub zaczyna się od podstawowej skali płac: 14,85 €, jeśli masz doświadczenie, z pewnością można to omówić

  • otrzymują Państwo dodatek odzieżowy w wysokości 0,82 €/dzień

Przed urlopem zawsze odbywa się miły grill z grupą w domu menedżerów.

Świadczenia dodatkowe

Dni urlopu

Opis stanowiska

Nasz klient specjalizujący się w kształtowaniu krajobrazu poszukuje osoby z pozytywną energią, która chętnie zajmie się zielenią.

W przypadku wakatu na stanowisku Garden Plannera, na Państwa drodze pojawią się następujące zadania. Będą Państwo odpowiedzialni za budowę

  • podjazdów

  • ścieżek wokół domu

  • taras

  • zszywanie

  • sadzenie, w tym drzew, roślin itp.

  • czasami również ogrodzenia

Zazwyczaj będą Państwo oddelegowywani w czwartki i/lub piątki, aby pielęgnować ogrody, które pomogli Państwo stworzyć.

  • znajomość nawozów (nauczą się Państwo tego w trakcie pracy)

  • przycinanie żywopłotów

  • sprzątanie, w tym wyrywanie chwastów

Czy to wzbudziło Państwa zainteresowanie i są Państwo ciekawi, aby dowiedzieć się więcej?
Proszę aplikować, korzystając z poniższych danych:
eeklo.industry@accentjobs.be
09/218 80 60
Whatsapp: https://wa.me/0475807040
Adres: Molenstraat 2, 9900 Eeklo

Nie są Państwo do końca przekonani, ale szukają czegoś nowego?
Proszę do nas zadzwonić, a my poszukamy czegoś dla Państwa.

Nasz klient poszukuje osoby z następującymi umiejętnościami i kompetencjami na stanowisko montera ogrodów:

  • przeszli Państwo szkolenie lub mają doświadczenie w kształtowaniu krajobrazu

  • są Państwo chętni do nauki i doskonalenia się każdego dnia

  • potrafi Pan/Pani samodzielnie przemieszczać się do magazynu i różnych lokalizacji

  • umiejętność prowadzenia remorque jest dodatkowym atutem, ale nie jest wymagana

  • mają Państwo przyjazne nastawienie do klienta, rozmowa z klientami jest zdecydowanie w cenie

  • lubią Państwo pracować w zespole, ale samodzielne wykonywanie zadań nie stanowi problemu

  • potrafią Państwo płynnie porozumiewać się w języku niderlandzkim

Czy jest Pan/Pani osobą, która chce budować te ogrody tak, jakby były Pana/Pani własnością, z niezbędną uwagą i miłością?
W takim razie trafili Państwo we właściwe miejsce.

Nasz klient jest specjalistą w dziedzinie architektury krajobrazu od 10 lat. Doświadczenie to zdobył pracując przez kilka lat dla renomowanych architektów.

Starają się, aby kostka brukowa, trawnik i rośliny współgrały ze sobą, zawsze mając na celu zapewnienie wysokiej jakości.
Robią to starannie i z dbałością o szczegóły.

Rouaa Alnassar
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION GENT 2