Oferta pracy
Murarz
Kalmthout
Opcja umowy stałej

16.84 - 20.27 / godzinę
13/7/2024
Antwerp
Budownictwo
Dzień

364404

Oferujemy

Ponadto mozesz cieszyć się następującymi korzyściami jako pracownik murarz:

  • Eco-czeki

  • Znaczki pogodowe

  • Możliwości awansu

  • Rekrutacja blisko domu

Opis stanowiska

  • Wykonujesz prace murarskie przy budowie domów i mieszkań. Zarówno w nowych projektach budowlanych, jak i renowacyjnych. W zależności od rodzaju prac, mozesz byc zatrudniony na wszystkich etapach procesu budowlanego.

  • Zaczynasz od planu, aby najpierw wykonać fundamenty i położyć rury kanalizacyjne.

  • Następnie wykonujesz podziemne prace murarskie, po których następuje wylewanie płyty podłogowej.

  • Następnie wyznaczasz profile dla ostatecznej konstrukcji.

  • Będziesz murować ściany wewnętrzne i zewnętrzne z różnych rodzajów kamienia i przy użyciu różnych technik.

  • W razie potrzeby wykonujesz drobne prace szalunkowe.

  • Będziesz montować rusztowania i prawidłowo obsługiwać stężenia.

  • Ściśle przestrzegasz przepisów bezpieczeństwa.

  • Pracujesz w dobrych relacjach z innymi murarzami.

Twój profil

  • Masz już kilkuletnie doświadczenie jako murarz.

  • Potrafisz płynnie wypowiadać się w języku niderlandzkim.

  • Własny transport, aby dostać się na miejsce, jest dodatkowym atutem

Nie mozesz sie zdecydować między nową budową a renowacją? W takim razie jestes właściwą osobą dla tej firmy w Kalmthout! Od ponad 85 lat (tak, dobrze przeczytales!) realizują oni wszelkiego rodzaju projekty z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów zarówno w zakresie renowacji, jak i budowy nowych obiektów.

Będziesz mial okazję pracować przy niezwykle rozległych projektach. Budowa lub przebudowa mieszkań, domów, małych hoteli, nowo wybudowanych domów... Krótko mówiąc, idealne połączenie, aby specjalizować się we wszystkich obszarach renowacji i nowego budownictwa.

Jestes zainteresowany? Proszę aplikować za pomocą poniższego przycisku, a my skontaktujemy się z Toba w celu przedstawienia oferty pracy i wszystkich korzyści z niej płynących!

Wciąż nie jest to, czego szukasz? W takim razie moja koleżanka Paulina i ja z przyjemnością przeanalizujemy z Toba inne możliwości stałej pracy w sektorze budowlanym.

MAGDALENA MARCZEWSKA
ACCENT CONSTRUCT INFLOW ANTWERPEN