Oferta pracy
Monter Opon Ciężarowych Region Puurs
Breendonk
Opcja umowy stałej

19/7/2024
Antwerp
Technika i produkcja
Dzień

419745

Oferujemy

Nasz klient oferuje fantastyczną, ciepłą i rodzinną atmosferę, w której możesz liczyć na swoich kolegów. Oprócz tego otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie zgodnie z komitetem paritetowym 112, eko czeki oraz stałą umowę po 80 dniach!

Opis stanowiska

Jako monter opon do ciężarówek u naszego klienta w regionie Puurs, będziesz odpowiedzialny za montaż opon i wykonywanie napraw awaryjnych. Dzień zaczynasz od szczegółowego planu i od razu zabierasz się do pracy. Pracujesz od poniedziałku do piątku oraz w systemie zmianowym również w sobotnie poranki. Dołączysz do fantastycznego i ciepłego środowiska pracy, gdzie możesz polegać na swoich kolegach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego klienta w sektorze opon, będziesz pracować z najnowszym sprzętem i bezpiecznie jeździć po drogach.

Jako monter opon do samochodów ciężarowych u naszego klienta w regionie Puurs, posiadasz własny transport, możesz się swobodnie wyrażać po niderlandzku i masz pierwsze podobne doświadczenie. Podstawowa znajomość mechaniki jest dodatkowym atutem. Jesteś ambitny i chętnie się uczysz.

Nasz klient to specjalista od opon w regionie Puurs! Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu w branży oponiarskiej, oferują swoim klientom wyśmienitą obsługę. Korzystają z najnowszego sprzętu, co również gwarantuje twoje bezpieczeństwo na drodze!

Anna Kozlowska
ACCENT FOREIGN MECHELEN