Oferta pracy
Monter budynkow industrialych
Wingene
Opcja umowy stałej

18.00 - 21.00 / godzinę
26/7/2024
West Flanders
Budownictwo
Dzień

340671

Oferujemy

Na stanowisku montera budynkow industrialnych w firmie w regionie Wingene oferujemy:

  • Prace z możliwością stałego kontraktu

  • Wynagrodzenie według stawek sektora budowlanego

  • Prace w 40 godzinnym systemie pracy

  • 12 dni dodatkowego urlopu postojowego budowlanego

  • Premie pogodowa i budowlana

  • Pomoc biura w załatwieniu wszelkich formalności/administracja/ubezpieczenie etc

Świadczenia dodatkowe

Dni urlopu
Bony na eko produkty

Opis stanowiska

Jako monter budynkow industrialnych w firmie w regionie Wingene bedziesz odpowiedzialny za:

  • Montaż budynków przemysłowych z prefabrykatów betonowych

  • Montowanie konstrukcji stalowych

  • Współprace z operatorem dźwigu

  • Praca z podnośnikiem koszowym

Od kantydatow na stanowisko montera budynkow industrialnych w regionie Wingene oczekujemy:

  • Doswiadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Checi do pracy na wyskosci

  • Komunikatywnej znajomosci jezyka angielskiego lub niderlandzkiego

  • Umiejętnosci pracy w grupie

  • Sumiennosci i rzetelności w pracy

Pracując jako monter budynkow industrialnych w Wingene, dołączysz do firmy, która zasługuje na swoją nazwę pionera w sektorze budynkow industrialnych w całej Belgii. Wykonuja miedzy innymi :warsztaty, garaże, sklepy, biura, hangary, budynki rolnicze, itp.
Firma posiada własny warsztat konstrukcji metalowych i betonowych, w którym wraz z około 10 współpracownikami wykonuje elementy prefabrykowane.
Łącznie zatrudnionych jest około 55 pracowników, z których 60% ma ponad 10-letni staż pracy. Stabilna firma, która dba o swoich pracowników!

MARTA SZCZESNA
ACCENT CONSTRUCT INFLOW OOSTENDE