Oferta pracy
Monter
Eke
Opcja umowy stałej

18.00 - 19.00 / godzinę
16/7/2024
East Flanders
Technika i produkcja
Dzień

391351

Oferujemy

W Accent Jobs wiemy, że rynek pracy składa się z różnych grup docelowych, z których każda ma własne potrzeby i wymagania.
Aby poradzić sobie z tą różnorodnością, stworzyliśmy kilka wyspecjalizowanych działów.
W ten sposób możemy pomóc każdemu, dysponując fachową wiedzą.
Podczas procesu aplikacyjnego chętnie doradzimy i pomożemy Państwu jako coach. Naszym celem jest znalezienie odpowiedniej pracy razem z Państwem.

Opis stanowiska

Poszukujemy montera do wykonywania następujących zadań:

  • Montaż naczep

  • Montaż dźwigów na ciężarówkach

  • Bedzie to praca głównie na zewnątrz lub w garażu

Twój profil

Na to stanowisko poszukujemy "zlotej raczki"
Nie musisz mieć doświadczenia w inżynierii lub mechanice samochodowej.
Zostaniesz przeszkolony w miejscu pracy.
Musisz wiedzieć, że jest to czesto fizycznie ciężka i nieco brudna praca ze smarami i roznymi olejami.

Nasz klient jest dystrybutorem sprzętu do załadunku i rozładunku ciężarówek.
Oferuje on następujący asortyment:

  • Żurawie do załadunku ciężarówek

  • Systemy zrzutu

  • Wózki widłowe montowane na ciężarówkach

  • Podnośniki ogonowe

  • Żurawie do drewna

Zastosowanie systemów rozładunku kontenerów może skutecznie zwiększyć produktywność ciężarówek. W ten sposób przewoźnik nie musi wracać z "pustą" ciężarówką i oszczędzaja dużo czasu dzięki krótszym czasom załadunku.

Paula Elzbieta Kaplinska
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION GENT