Oferta pracy
Montażysta sygnalizacji z prawem jazdy C Aalter
Aalter
Opcja umowy stałej

17.16 - 19.45 / godzinę
23/4/2024
East Flanders
Technika i produkcja
Robotnik

375386

Oferujemy

Atrakcyjna stała praca z możliwościa awansu

Opis stanowiska

  • Zaladunek sygnalizacji drogowej do pojazdu.

  • Przewiezienie sygnalizacji ciężarówką na budowę (region Aalter)

  • Samodzielne lub z innymi pracownikami umieszczanie sygnalizacji zgodnie z planem.

  • Po zakończeniu wypełnianie odpowiednich dokumentow.

  • Jesteś dyspozycyjny jeśli chodzi o godziny pracy (praca w ciągu dnia, nocna, regularna w weekendy itp.); czasami do 60 godzin tygodniowo

  • 90% montowanie, 10% prowadzenie

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii C (ewentualnie bez kodu 95)

  • Dobrze znasz język niderlandzki

  • Masz stabilne CV

  • Doświadczenie nie jest wymagane

  • Jesteś gotów ciężko pracować fizycznie

  • Jesteś dyspozycyjny jeśli chodzi o godziny pracy (praca w ciągu dnia, nocna, regularna w weekendy itp.)

  • Lubisz robić nadgodziny

  • Jesteś punktualny i dokładny

Accent Jobs to agencja pracy tymczasowej i selektywnego rekrutacji, która łączy elastyczność agencji pracy tymczasowej z jakością firmy selektywnej.
Oferują wyłącznie prace, które dają perspektywę na stałą umowę.
To staje się możliwe dzięki 700 pasjonatom, którzy codziennie pomagają w znalezieniu pracy dla ponad 12 000 osób.
Z 230 biurami, Accent Jobs ma największą sieć biur w Belgii.

JOANNA SEJBUK
ACCENT CONSTRUCT INFLOW GENT