Oferta pracy
Międzynarodowy kierowca CE
Furnes
Opcja umowy stałej

14.00 - 16.00 / godzinę
24/6/2024
West Flanders
Logistyka i dystrybucja
Dzień

426589

Oferujemy

Poprawna płatność.
Zapewnienie pracy i wynagrodzenia.
Zadbany sprzęt.
Profesjonalna praca w nowoczesnym środowisku.
Stabilne zatrudnienie oraz wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia (w ramach doskonalenia zawodowego/kompetencji) są zapewnione.
Możliwość korzystania z ciągnika siodłowego do podróży do domu i z powrotem, w zależności od miejsca zamieszkania.
Opcja stałej umowy po okresie zatrudnienia tymczasowego.

Opis stanowiska

W związku z ofertą pracy jako międzynarodowy kierowca cysterny szukamy kandydata, który z ochotą rzuci się w wir pracy. Twoje zadania będą wyglądały następująco:

  • Poprawne wykonywanie transportów oraz samodzielne załadunek i rozładunek towarów sypkich (granulaty i proszki lub odpady rzeźnicze).

  • Chodzi o międzynarodowe trasy, Beneluks i północna Francja

  • Odpowiadasz za wykonywanie okresowych przeglądów, utrzymanie i naprawę ciężarówek

  • Dbasz również o utrzymanie porządku w warsztacie.

Do oferty pracy jako międzynarodowy kierowca cysterny szukamy kandydata, który posiada pierwsze doświadczenie. Ponadto odnajdziesz się w tym profilu:

  • Dobra umiejętność prowadzenia pojazdu (oczywiście z prawem jazdy CE + kod 95)

  • Oszczędność (ważny jest ekonomiczny styl jazdy)

Nasz klient oferuje różnorodne usługi logistyczne, takie jak transport towarów sypkich w Europie, ze szczególnym uwzględnieniem Wielkiej Brytanii i Niemiec, a także transport morski towarów sypkich w kontenerach (odpady metalowe) oraz w końcu transport wartościowych przedmiotów (napoje alkoholowe, komputery, sprzęt komputerowy).

KATARZYNA SZTYGIER
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION BRUGGE