Oferta pracy
Mechanik samochodowy region Sint-Truiden
Saint-Trond
Opcja umowy stałej

14.00 - 18.00 / godzinę
21/6/2024
Limburg
Technika i produkcja
Dzień

301804

Oferujemy

Jako mechanik samochodowy w regionie Sint-Truiden otrzymasz

  • Wynagrodzenie pomiędzy 15 - 18 + ewaluacje

  • Ecocheques (bon eko)

  • Szkolenia (online + na warsztacie)

  • Możliwości awansu

  • Atmosfera rodzinna z bardzo doświadczonymi i dostępnymi kolegami

Opis stanowiska

Jako mechanik samochodowy w regionie Sint-Truiden:

  • Wykonywanie przeglądów samochodów osobowych.

  • Naprawy i wymiany części mechanicznych.

  • Kontrolowanie zgodności z przepisami specyficznymi dla marki.

  • Naprawy elektryczne/elektroniczne.

  • Diagnozowanie problemów przy użyciu oprogramowania specyficznego dla marki.

  • Rozwiązywanie problemów na podstawie diagnozy.

Jako mechanik samochodowy w regionie Sint-Truiden posiadasz:

  • Dyplom technika średniego szczebla (TSO) w sektorze motoryzacyjnym.

  • Wiedza z zakresu elektryki samochodowej.

  • Pewne doświadczenie jako mechanik samochodowy.

  • Dobre zdolności analityczne i zwracanie uwagi na szczegóły.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Dokładność w pracy

Nasz klient w Limburgii to już od ponad 60 lat marka znana w zakresie samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Rodzinne przedsiębiorstwo zostało poszerzone o zakład blacharski kilka lat temu. Po śmierci założyciela firma jest prowadzona przez czterech synów, którzy dodali jeszcze dwie dodatkowe filie.
Jeśli wejdziesz do środka, zostaniesz przyjęty bardzo serdecznie! Atmosfera jest dobra i od razu rzuci się to w oczy przy przyjaznym personelu.

Karolina Skubisz
ACCENT FOREIGN TECHNICAL HASSELT