Oferta pracy
Mechanik opon samochodów osobowych i ciężarowych
Ghent
Opcja umowy stałej

16.10 - 16.10 / godzinę
18/7/2024
East Flanders
Technika i produkcja
Dzień

399638

Oferujemy

praca w pełnym wymiarze godzin w szybko rozwijającej się firmie rodzinnej
dynamiczny zespół, przyjemna atmosfera pracy i wspaniali współpracownicy
praca techniczna z możliwościami rozwoju i wystarczającą różnorodnością
✔ Możliwość szybkiego rozwoju umiejętności dzięki intensywnemu okresowi wprowadzającemu i szkoleniom produktowym
atrakcyjny pakiet wynagrodzeń

Opis stanowiska

  • Będą Państwo odpowiedzialni za przyjazną obsługę naszych klientów.

  • Będą Państwo montować, wyważać i naprawiać opony samochodów osobowych i ciężarowych w oddziale.

  • Pasjonują się Państwo samochodami osobowymi i ciężarowymi.

  • Posiadają Państwo prawo jazdy kat. B

  • Posiadają Państwo zdrową dawkę wiedzy technicznej

  • Widzą Państwo pracę i zakasują rękawy.

  • Są Państwo profesjonalni, zorientowani na klienta, niezawodni i pełni szacunku

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej i/lub prawo jazdy kategorii C to duży plus

Naszym klientem jest ogólnopolska sieć 97 centrów oponiarskich. Zrównoważony rozwój jest stałym elementem ich strategii. Zdecydowanie stawiają na wartość dodaną dla klienta, dlatego wszyscy ich mechanicy przechodzą ciągłe szkolenia. Mają zasięg ogólnokrajowy, oczywiście z dbałością o środowisko: prawidłowe usuwanie odpadów za pośrednictwem certyfikowanych firm, pompy ciepłej wody, panele słoneczne, oświetlenie LED i tak dalej!

RADOVAN VARGA
ACCENT FOREIGN TECHNICAL GENT