Oferta pracy
Malarz pistoletowy
Lievegem
Opcja umowy stałej

16.00 - 17.00 / godzinę
16/7/2024
East Flanders
Technika i produkcja
Dzień

382151

Oferujemy

W przypadku wakatu malarza pistoletowego - malowanie na mokro u naszego klienta w Waarschoot, otrzymają Państwo następujące oferty:

  • możliwość stałej pracy po pozytywnym okresie zatrudnienia

  • będą Państwo pracować w firmie rodzinnej

  • wynagrodzenie do negocjacji w zależności od doświadczenia, +- około 16-17 €

  • bony na posiłki w wysokości 5,09 €/dzień

  • czeki ekologiczne

  • urlop nie jest ustalony i może być ustalony w porozumieniu z Państwa współpracownikami

  • miejsce parkingowe

  • praca w wymiarze 38 godzin tygodniowo, przy czym dzień zaczyna się o 7:00 lub 8:00 (do uzgodnienia)

Świadczenia dodatkowe

Bony żywnościowe
Bony na eko produkty

Opis stanowiska

Na wakat malarza pistoletowego - malarza na mokro w regionie Waarschoot poszukujemy osoby, która lubi zajmować się następującymi zadaniami:

  • przygotowywanie części maszyn rolniczych do procesu malowania, w tym czyszczenie i odtłuszczanie

  • dokładne nakładanie mokrej farby na maszyny za pomocą maszyny natryskowej

  • kontrola jakości i w razie potrzeby poprawki

  • zapewnienie czystego i bezpiecznego środowiska pracy, w tym konserwacja sprzętu malarskiego

Czy są Państwo zainteresowani tą ofertą pracy?
Czekamy na Państwa aplikacje!
E-mail: eeklo.industry@accentjobs.be
Tel: 09/218 80 60 lub 0475/80 70 40
Whatsapp: https://wa.me/0475807040
Adres: Molenstraat 2, 9900 Eeklo

Poszukujemy zmotywowanego malarza pistoletowego z doświadczeniem w malowaniu maszyn rolniczych na mokro, który dołączy do zespołu w regionie Waarschoot.

Na stanowisku malarza pistoletowego - malarza na mokro odgrywa Pan/Pani istotną rolę w wykańczaniu i ochronie wysokiej jakości maszyn rolniczych.

  • lubią Państwo pracować w ciągu dnia

  • potrafią Państwo pracować dokładnie i szczegółowo

  • znajomość różnych rodzajów farb, technik natryskiwania i procesów powlekania jest dużym plusem

  • dobra kondycja fizyczna, ponieważ praca może być czasami wymagająca fizycznie

Nasz klient od prawie 40 lat zajmuje się budową maszyn rolniczych, głównie maszyn paszowych i mieszających, rozdzielaczy słomy, mieszalników obornika, ale także maszyn uprawowych.
Swoją ofertę kieruje głównie do przedsiębiorców działających w sektorze rolniczym.

Firma znana jest jako "przystępna cenowo jakość dostosowana do potrzeb klienta"
Eksportuje swoje produkty do całej Europy.

Rouaa Alnassar
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION GENT 2