Oferta pracy
Magazynier
Ardooie
Opcja umowy stałej

15.00 - 16.00 / godzinę
8/7/2024
West Flanders
Logistyka i dystrybucja
Dzień

411949

Oferujemy

Jako magazynier oferujemy następujące możliwości:

  • praca dzienna, możliwość zatrudnienia na stałe

  • dużą różnorodność

  • zgrany zespół

Opis stanowiska

Jako pracownik magazynu będziesz miał następujące obowiązki:

  • kompletowanie zamówień i skanowanie towarów

  • korzystanie z list kompletacyjnych w celu przygotowania wszystkich zamówień

  • dbanie o ład i porządek w magazynie

Twój profil

Jako magazynier masz następujący profil

  • masz już doświadczenie z systemem skanowania

  • lubisz pracę w zespole

Nasz klient to dynamiczna firma rodzinna założona w 1939 roku.

Dwa główne działy składają się na jej podstawową działalność: projektowanie i produkcja systemów drzwi przesuwnych oraz rozwiązania logistyczne dla transportu wewnętrznego.

Firma działa na arenie międzynarodowej i zatrudnia 120 pracowników.

Przyjazne dla klienta biuro inżynieryjne z wieloletnim doświadczeniem jest kolejnym ważnym filarem ich doskonałej reputacji!

Dystrybucją okuć drzwiowych zajmuje się sieć wyspecjalizowanych dystrybutorów w kraju i za granicą.

Systemy transportu wewnętrznego mają inne podejście handlowe: projekty są opracowywane bezpośrednio z użytkownikiem końcowym lub, w razie potrzeby, za pośrednictwem lokalnych agentów.

AGNIESZKA JASINSKA-GODZISZ
ACCENT FOREIGN ROESELARE